reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
uuuuuuuu ale jaka...moze sie wcześniej rozpukniesz ??

a u mnie Nianiu hmmmm. ... mam już widoczny brzuch (pociesz mnie i powiedz ze też wcześniej przytyłaś niż w poprzedniej ciąży:sorry2:) , czuję się różnie ale niestety cześciej gorzej niz lepiej, niestety pojawiły się znów problemy z kolanami (do tej pory miałam tylko problem z prawym a 3 dni temu łąkotka zablokowała mi lewe kolano - na szczęście wyprostowanie nogi jeszcze pomaga. jednak wciąz boli)

...cóż dziś mija magiczne 12 tygodni i cicho liczę ze chociaż mdłości niebawem miną

No pewnie, ze tak. I szybciej brzuszek widac :tak:

teraz juz z gorki moja droga, bedzie nowy przyplyw sil i duzo energii :-)super:-)

Nianiu, no no, coraz bliżej końca :) Gdyby nie stres z wykończeniem domu, to tylko można się cieszyć, prawda?

Mała misia śpi, chyba zaraz polecę Ją wycałować, żeby się obudziła :-). Ona jest taka kochana - czasem Ją tak strasznie wycałuję, a Ona sie tak fajnie chichra :blink:

Jezu Gazela zebys wiedziala :tak: ciesze sie ze juz koniec:tak: juz teraz wiem na bank! nigdy wiecej dzidziusiowania:blink:
jestem wielka i niezgrabna:shocked2: juz nawet twarz mam taka opuchnieta jak przy ciazy z maksem:shocked2: porazka :dry:
juz nie wspominajac o wadze:baffled:

poza tym ciesze sie ze bede miala takie bobaska od nowa i jeszcze raz:-) ostatni raz ;-):tak::-)

po cichu zazdroszcze jednak Gazeli, ze juz na takim etapie :-);-)
 
Anika wspolczuje ci tych atrakcji ciazowych:sorry2:
ja z Milena takie mialam wiec wiem co to za bol...
nie dlugo wszystko minie i bedzie dobrze :happy2:

chyba zaraz spadam,po dzisiejszym dniu jestem wyczerpana

Hania juz spi,musze Milene jeszcze polozyc
powiem wam ze Hania od paru dni przesypia mi cale nocki :-) ale fajnie,bo sie wysypiam hihiii
 
Niania ja sie pierwszego i drugiego porodu nie balam
ale...po dwoch porodach na zywca tego trzeciego boje sie jak cholera :sorry2:
nie martw sie,jakby co na porodowce ci polozne przypomna jak oddychac i co robic

Oj Lilcia oby:sorry2: Mam nadzieje, ze za tydzien w piatek wieczorem bede juz siedziala spokojna, ze :
- wszytsko mam rozlozone i zyjemy juz normalnie-
- bede miala spakowana torbe do szpitala
- bede miala gotowa szafe Marcelkowa

Jutro przychodzi badeczka od sprzatania :tak: wiec juz na serio widac koniec :-p
 
o to super ze wzielas kogos do sprzatania
po takim remoncie to bys sie zajechala przy sprzataniu
wypierz ciuszki Marcelkowe,posciel i tez jej daj :-p
a ty sobie tylko ukladaj po szafach ;-)

a ja jutro jade do spzitala:happy2: jestem ciekawa co i jak
 
dzieki za pocieszenie...to w takim razie liczę na szybki powrót do formy ;-)
Dziewczyny ja sie boje porodu:sorry2: juz wszytsko zapomnialam:sorry2:
Nianiu przeczytaj co poniżej i porodem się nie przejmuj .. . kilka godzin i po zawodach a potem tylko takie obcałowywane akcje jak u Gazelki
No dobra, zmykam. Dziś coś dużo tu namieszałam. Gucia czeka na wycałowanie ;-)

papatki
od razu lepiej jak się czyta takie teksty

o to super ze wzielas kogos do sprzatania
po takim remoncie to bys sie zajechala przy sprzataniu
wypierz ciuszki Marcelkowe,posciel i tez jej daj :-p
a ty sobie tylko ukladaj po szafach ;-)

a ja jutro jade do spzitala:happy2: jestem ciekawa co i jak

o ooo i ja jesem ciekawa... bedziesz chiała znac płeć? ps. jakie masz imiona ??
nie wiem czy pisałam. u nas póki co Zosia lub Tosia i Filip joł
 
znajac tutejsze realia chyba plci tym razem nie poznam,bo oni robia usg polowkowe i wiecej nie,chyba ze cos jest nie tak
mi zrobili dopiero jak bylam po terminie,by sprawdzic czy wszystko dobrze i przyznam szczerze ze chyba dlatego ze bardzo naciskalam na to :baffled:
a plec chcialabym poznac
a ty??

a ze obstawiamy coreczke to Karol wybral juz imie- Kari :cool2: (norweskie)
zobaczymy jak bedzie
 

Posikałam się ze smiechu :-D:-D:-D:-D:-D
to sie wam przyznam, ze historie troszke skrocilam zeby nie zanudzac;-) ale zajelo to nam kilka minut zanim sie skapnelismy o kim mowimy. kilka minut przez ktore ja go juz zaczelam wyzywac od ignorantow i nieukow:tak::-D:-p


W piatek wracamy do domu!!!!
Jestem taka szczesliwa.
Wow:-)

Miałam Was spytac juz jakis czas temu..
Co robicie w momencie kiedy siadacie do kompa? Gdzie zagladacie, jakie strony przegladacie?
pierwsze co sprawdzam, to poczte(mam cztery konta wiec jest co sprawdzac;-)). potem jest flickr(strona ze zdjeciami, na ktorej by the way tez jest konto mailowe-kolejne:baffled:), bb i jakies strony greckie o muzyce itp i tyle. jak sie nudze potrafie sie skutecznie zajac na tej str ze zdjeciami, ma milion opcji:tak: mi sporo czasu zajmuje korzystanie z messengerow- mam kupe znajomych poza granica polski wiec jest to praktycznie jedyna mozliwosc czestego porozumiewania sie.:tak:

dziewczyny czy istnieją strony na ktorych mozna sprawdzić np najnowsze trendy w modzie?? Co teraz wchodzi, jakie kroje , kolory?

Ja mam wrazenie, ze zawsze lapie wszytsko z duzym opóźnieniem. Np waskie spodnie i płaskie czółenka byly na czasie w poprzednim sezonie a ja najchetniej nosilabym to w tym:blink: wiec jakby o rok za poźno:baffled: Buty takie nosilam, ale nie z takim spodniami:shocked2:
strony istnieja ale nie wiem jakie:sorry2:a swoim modowym zacofaniem nic sie nie martw. ja mam tak samo:tak: tylko ze spodniami rurkami bylam przed czasem! a to z tej prostej przyczyny ze moj kolega pracuje w przedstawicielstwie kilku firm odziezowych na Wlochy. i raz z nim pojechalam jako modelka w rejon Toskanii jak pokazywal kolekcje na wiosna-lato(byl wrzesien). dostalam potem od niego troche ciuchow, miedzy innymi jeansy rurki:-)

Dziewczyny czy ktoras z Waszych pociech brała antybiotyk sumamed ?
nie znam tego antybiotyku. natomiast moja kolezanka ostatnio zalapala ostre przeziebienbie i dostala antybiotyk dokladnie tak dzialajacy. raz dzienie sie bierze przez kilka dni i dziala jakos dluzej. wziela i przeziebienie zniklo- zamienilo sie w zapalenie krtani:baffled:


Dziewczyny ja sie boje porodu:sorry2: juz wszytsko zapomnialam:sorry2:
:elvis::elvis::elvis:Kochanie spokojnie! dalas raz rade, dasz i drugi. DO YOUR BEST...... FOR A LAST TIME!!!!!:-p;-);-);-):-p

No dobra, zmykam. Dziś coś dużo tu namieszałam. Gucia czeka na wycałowanie ;-)

papatki
JAK SLODKO:-):-):-)
a ja jutro jade do spzitala:happy2: jestem ciekawa co i jak
i my tez i my tez!:tak:

nie wiem czy pisałam. u nas póki co Zosia lub Tosia i Filip joł
nie pisalas. fajne imionka!:tak:Filip mi sie zawsze podobal. a Zosienka takie slodkie:tak:

a ze obstawiamy coreczke to Karol wybral juz imie- Kari :cool2: (norweskie)
zobaczymy jak bedzie
tez fajne! a jak bedzie chlopak ktorego ci Niania prorokuje?
 
Dziewczyny może znacie jakiś dobry specyfik na rozjaśnienie, czy dekolaryzacje moich ciemnych włosów. Normalnie chodzi za mną jakiś ciemny blond czy cos w tym stylu.
Prosze sie nie śmiac :p cos w tym stylu bym chciała, jak nazwac wogóle taki kolorek?
Zdjęcie oczywiscie foto szop, teraz mam grzywke dlatego tez czolo mam takie :p
27magdalenaslopiecka1by3.jpg
 
reklama
Tuśka to moj ukochany kolor (tak mniej wiecej):tak: Zobacz ja mialam taki:cool2:
To jest złoto/karmel/koniak.
A ja mialam taki kolor w wyniku farbowania Lorealem ale profesjonalnym. Nie wiem czy masz dostep do hurtowni fryzjerskiej, ale jesli nie mozesz kupic takie farby na allegro.

Rozjasniacze wszytskie sa do dupy i uwierz mi jestem w tym specjalistka :zawstydzona/y: Wszytskie nieszcza tak samo, ale mysle ze jesli robisz to jednorazowo to az tak ci nie zaszkodzi.
Kup sobie Joanne i bedzie git.


Czesc laski:-)
 
Do góry