reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Nenius, ja nie mam czasu za duzo sie wlosami zajmowac wiec zawsze sobie chwalilam dlugie bo jednak z nimi najmniej roboty potem moim zdaniem. fajnie wycieniowane, same sie ukladaja. jak masz fajnego fryzjera to ci powinien poradzic. a Elfik tez dobrze gada:tak:
 
reklama
Nenius, ja nie mam czasu za duzo sie wlosami zajmowac wiec zawsze sobie chwalilam dlugie bo jednak z nimi najmniej roboty potem moim zdaniem. fajnie wycieniowane, same sie ukladaja. jak masz fajnego fryzjera to ci powinien poradzic. a Elfik tez dobrze gada:tak:

czy fryzjer jest fajny to nie wiem :baffled:, do polecanego przez znajomą nie udalo mi się zapisać przed swiętami i w rezultacie muszę iść do nieznanego :baffled::baffled::baffled:
Się zobaczy - najwyżej się ogole na łyso jak bedzie źle ;-)
 
cześć dziewczynki :)

widzę że już życzenia świąteczne są w toku
a jaw ogole nie czuje klimatu świąt.. zresztą, nigdy nie lubiłam za bardzo Wielkanocy :sorry:
no i ta pogoda - jak tak dalej pójdzie, to na lany poniedzialek trzeba bedzie kupić sanki

Nianiu, trzymasz się jeszcze?

Ciekawe jak się mają sprawy u Lilki

Elfik, jak Nisia?
 
Hejo:-)

Faktycznie tu pustki. Ciekawe kto mi bedzie pomagał jak urodzę:eek:

cześć dziewczynki :)

widzę że już życzenia świąteczne są w toku
a jaw ogole nie czuje klimatu świąt.. zresztą, nigdy nie lubiłam za bardzo Wielkanocy :sorry:
no i ta pogoda - jak tak dalej pójdzie, to na lany poniedzialek trzeba bedzie kupić sanki

Ja tez nie czuje klimatu świąt nic a nic. Zostajemy w domu, bo ja juz za bardzo nie powinnam się oddalać od domu:sorry: Z resztą tak jak Gazelka nie lubie Wielkanocy.

Trzymam sie Gazelka, dzieki za pamięć. Choć jak tak dalej pójdzie ( z łosiem wojna) to chyba szybko urodzę:baffled: wrrrr nienawidzę facetów:confused2:
 
witajcie

ja tylko podczytuje....od paru dni jestem wrakiem....
chodze spac z Hania o 18.00 i tak ledwo zyje
a ze u nas od jutra sa juz swieta to musze jechac do centrum zaraz po zakupy
no to znikam bo sklepy dzis krotko czynne
 
reklama
Do góry