reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

u nas na dolnym ;)18 w cieniu w słonku nie wim :)

witam

my po testach ikiś dał sobie ładnie zrobić pod koniec zaczął płakać no i jak czekaliśmy te 15 minut troszkę płakał że chce do domu ale nie było źle (bardziej się bałam ja że będzie się szarpał wyrywał że zamaże te testy i do bani)
no i wyszło nam że niby na psa, pióra leszczynę i roztocze ale jednak lekarka powiedziała że tamto to znikome a uczulony jest na roztocza i to bardzo
mamy singular czy jak to się pisze i jeszcze kropelki do noska a w listopadzie nie obejdzie sie bez inhalacji(najgorszy okres to ponoć październik-połowa kwietnia i u nas od końca września choroby sie zaczęły i wiecznie katar kaszel i fuck ! antybiotyków cała masa przez ten czas szlak ! fakt czasami pewnie był chory bo i mił wysokie gorączki ale nei zawsze !)
teraz iskierka śpi ze swoimi fajnymi tatuażami na rączce ;)


kurcze biedna weroniczka (ale elfico z tego co pamiętam takie maluchy bardzo dobrze znoszą wycinanie migdałków - ja stara konica 20 lat miałam i umierałam a maluchy kilka godzin po zabiegu hasały jak szalone !) życzę wam żeby to rozwiązało wasze problemy zdrowotne ! :*

ok uciekam buziaczki
 
reklama
No hej
U nas 21 stopni w cieniu!!!!!!:szok: w słoncu tez z dobre 30 jest i piękne slonko wyszło zza chmur :tak:
Klaudia ja tez taka słaba jestem dzisiaj, jakby powietrze ze mnie uchodziło, tak sie czuje :baffled:
Kredziu wspólczuje testów ale dobrze ze juz wiecie na co te Tymi uczulony, nas czekaja testy i tez mam nadzieje ze mała da sie ładnie "potestowac" no ale zobaczymy.
 
Witajcie Lipcówki.....
Kto mnie jeszcze pamięta.?????
Gratuluję Marcelka Rodzicom i Braciszkowi ..... , niestety nie widać chyba tu nigdzie jego zdjęcia, ale napewno jest sliczny.
Jakie tu pustlki........... , że ja rzado tu wpadam to normalne, ale fanatyczki lipcóweczki.??;-) wiosne pewnie poczułyście , i spacerkujecie, i wcale sie nie dziwię....
U nas wszystko w porządku , wszyscy zdrowi jesteśmy, ......... ja pozdawałam pierwsze egzaminy na studiach.... ku mojemu zdziwieniu , nie takie straszne..... , ale jeszcze kilka przede mną..... hmmmm , to tyle w skrócie..... , nie doczytałam czy któraś zaciążyła, jeśli tak, to równiez gratuluję!!!!!!
Pozdrawiam .......
 
reklama
Ale dzisiaj pięknie :-) Mnie od tego słońca energia rozpiera. Miałam niespodziewaną godzinną przerwę w pracy i w tym czasie umyłam dwa okna, zrobiłam pranie i przesadziłam dwa kwiatki. Jak ja lubię wiosnę!!!!!!!! Widziałyście jak już wiśnie pięknie kwitną????
 
Do góry