reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

...wg mnie świadczy to o braku zgrania grupy, co z kolei zależy w znacznej mierze od n-lki - szczególnie w p-lu

...
a wg mnie to świadczy o niewielkiej wiedzy pedagogicznej tej Pani. wątpie abymała to usłyszała od dzieci, stawiałabym na Panią... ale ja sie nie znam

a koleżanka kadrówka, hę? czy właścicielka ?
 
reklama
Anika ten tekst mnie rozsmieszyl....:-D ale i :szok:
no to jest minus
slownictwo dzieci:sorry2:


ja tez jestem za przedszkolem
wiek 3 lata to wg mnie jak najbardziej odpowiedni wiek na rozpoczecie nauki w grupie rowiesniczej:-)
ok znikam na you can dance;-)
 
a wg mnie to świadczy o niewielkiej wiedzy pedagogicznej tej Pani. wątpie abymała to usłyszała od dzieci, stawiałabym na Panią... ale ja sie nie znam

a koleżanka kadrówka, hę? czy właścicielka ?

ja też stawiałabym na Panią nauczycielkę lecz bałam się tego napisać bo już zostałam posądzona o czepianie się ;-)

a koleżanka to ani kadrówka ani właścicielka - napisałam o zatrudnianiu po to aby pośmiać się z siebie z Wami ale njwyaźniej nie wyszło
 
Anika ten tekst mnie rozsmieszyl....:-D ale i :szok:
mnie też ;-) choc przyznam ze tez sie mocno wkurzyłam bo wiesz w domu uważam na słowa filtuję programy tv a tu taka niespodzianka :baffled:

ja też stawiałabym na Panią nauczycielkę lecz bałam się tego napisać bo już zostałam posądzona o czepianie się ;-)

a koleżanka to ani kadrówka ani właścicielka - napisałam o zatrudnianiu po to aby pośmiać się z siebie z Wami ale najwyaźniej nie wyszło
oj tam, nie bój się czepiania. My tu sobie chwalimy posiadanie własnego zdania... a co do pośmiania to efekt dało to taki że rozbudziąłś moją ciekawośc ..no przyznaj sie kim jesteś z zawodu ???
 
Termin paszportu minął w 2007 myślicie, że będą na to patrzec? :p
Lilka ale twoja Milenka ma już długie śliczne włoski.
 
Tusia masz chyba mega pecha....bo raczej sprawdzaja waznosc paszportu...nawet wiem ze do jakichs krajow nie wpuszczaja jesli paspzort jest wazny krocej niz 3 miechy....
no nie wiem...zaryzykujesz?? ja byms ie bala....

dziekuje za komplement dla Milenki :-)

Iza pytalas o zabawy dla dzieci
u nas na tapecie blok rysunkowy+klej+ryz+farbki
naklejamy ryz po czym malujemy go :-)

to samo z kolorowym papierem i watą
 
Ojojoj, ale się tu dzisiaj działo.
Tuśka, czyli jednak żyjesz :-) Co do dowodu, to musisz zgłosić na policję, że Ci ukradli!!! A czy Ci dadzą jakiś świstek w zamian? Nie mam zielonego pojęcia :no:

Też bym chętnie oglądnęła You can dance, ale przegrałam dzisiaj władzę o pilota. Jest mecz :angry: W tamtym tygodniu uparłam się i oglądałam, a Ł. klął bo nie mógł meczu oglądnąć, więc niech ma tym razem :-)
 
no cóz Tusia ...masz mega pecha. na miloion procent sprawdzą ważnośc
paszportu :-( ...

Klaudia łabuzica :laugh2:maltretuje łosia hi hi hi ;-)
 
A torby sprawdzają, może się premyce w duzej torbie :p. Kurde jestem zła bo jeszcze nigdy nie byłam i akurat teraz mi sie trafia okazja tam byc. Będę płakac jak nie pojadę oj będę.
 
reklama
Do góry