reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Lila Kubuś waży 8 kg,może nawet ciut ponad.W sumie jest bardzo nabity, ma grubasne udka:-p:tak: i Mati bedą w jego wieku wazył o kilo mniej:szok:.
Wszyscy mówią, ze dobrze wygląda,wieć moze aparat tego nie oddaje.
Moje rece jednak potwierdzaja jego wage:tak::-D:sorry2::laugh2:;-)

Kubus waży kg wiecej od Jagódki? :szok:

aaaaaaaale zazdroszcze lekiego ząbkowania
no a my sie meczymy za nas i za Was ;):-p
my czekamy na druga dolna jedynke - mała śmiesznie wyglada, bo ma tylko jeden ząbek, który już nieźle wystaje nad dziąsełkiem, a drugiego jak nie bylo tak nie ma hihih :-D
 
reklama
Cześć Babeczki :)
Widzę, że wszyscy świętują :-)
U nas zero odpoczywania w ten weekend :no: Dzisiaj mężulek pojechał na ślub koleżanki z pracy, my z Maciusiem zostaliśmy w domku, bo coś zaczął kaszleć wczoraj :-(A jutro mamy dwie komunie, musimy się podzielić, no i cała niedziela zajęta. Dzisiaj jeszcze obiecałam siostrze pomóc gotować na jutrzejsza komunię, no i sobota też zajęta. Boski długi weekend :baffled:

No ale nic, teraz Maciejka śpi a ja piję kawkę. :-)
 
Cześc dziewuchy.
Wróciliśmy, pojechalismy do Krakowa - ale tam fajnie, nasz Elbląg to wiocha przy nim. Tam podobny klimat jak w Anglii, czuc taki luz, ludzie chodza ubrani jak im się podoba. Byliśmy na dyskotece we Frantiku, tak sobie tam. Spaliśmy w samochodzie a rano myliśmy się na starym miescie przy studni, może ktos nas widział myjacych tam zęby - to my :). W drodze powrotnej wyskoczył nam na drodze jelen, ale chyba nic mu się takiego nie stało bo uciekł po tym do lazu troche oszołomiony. Na samochodzie zostawił troche swoich kłaków, śliny i małe wgniecenie. Biedny...
 
A wczoraj u Kubusia powitaliśmy dolną jedynke.:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Odpukac, wyszła praktycznie bezobjawowo:szok::tak::sorry2:.Oby tak dalej:tak::tak:
o to gratulacje dla malucha i zyczenia dla mamy co by dziecię nie wpadło na pomysł ugryzienia podczs karmienia
Kubus waży kg wiecej od Jagódki? :szok:
Gazelko przeciez to męzczyzna, nie ??

Cześć Babeczki :)
Widzę, że wszyscy świętują :-)
U nas zero odpoczywania w ten weekend :no: Dzisiaj mężulek pojechał na ślub koleżanki z pracy, my z Maciusiem zostaliśmy w domku, bo coś zaczął kaszleć wczoraj :-(A jutro mamy dwie komunie, musimy się podzielić, no i cała niedziela zajęta. Dzisiaj jeszcze obiecałam siostrze pomóc gotować na jutrzejsza komunię, no i sobota też zajęta. Boski długi weekend :baffled:

No ale nic, teraz Maciejka śpi a ja piję kawkę. :-)

nie wszyscy , nie wszyscy ... na pocieszenie powiem , ze i pierwszego byłam w pracy i wczoraj (bo trzeba było na dzis parę rzeczy dopiąc...)i dopiero jutro mam wolne. a Komuni współczuję ... no chyba że lubisz choc tak bez męza to chyba głupio trochę ..nie ??
no i zdrowia dla Maciusia życzę :tak::tak:
 
Cześc dziewuchy.
Wróciliśmy, pojechalismy do Krakowa - ale tam fajnie, nasz Elbląg to wiocha przy nim. Tam podobny klimat jak w Anglii, czuc taki luz, ludzie chodza ubrani jak im się podoba. Byliśmy na dyskotece we Frantiku, tak sobie tam. Spaliśmy w samochodzie a rano myliśmy się na starym miescie przy studni, może ktos nas widział myjacych tam zęby - to my :). W drodze powrotnej wyskoczył nam na drodze jelen, ale chyba nic mu się takiego nie stało bo uciekł po tym do lazu troche oszołomiony. Na samochodzie zostawił troche swoich kłaków, śliny i małe wgniecenie. Biedny...
wiesz mama podobne wrażenie po każdej wizycie w tym mieście tylko się zastanawiałam czy wynika o z tego że zawsze jak tam jeżdzę to w "luźnym celu " czy dlatego ze własnei tam tak jest...ale chya to drugie...Aniu.g a Ty jak myślisz ??
 
No i siedzimy w domu. Maciejka ma chyba zapalenie gardła, bo mówi, że go boli. Ma 37,7 stopni i troszkę kaszle. Narazie nie idę do lekarza, psikam mu Tantum Verde i czekam. Zobaczymy, czy się coś poważniejszego nie wykluje.

Kurcze obiecałam siostrze pomoc przy tej komunii, a tu taka klapa :no: Boję się z małym wychodzić. No ale cóż, oby Maciejka był zdrowy. Jeszcze ta pogoda :angry: Od rana leje i jest zimno, ale to tak chyba dzisiaj wszędzie.

A co do Krakowa... Też go bardzooo lubię, tyle że dla mnie to rzut beretem :-) Tusia, a Ty to widzę, że szalejesz na całego :-) Tak trzymać !!!
Napisz co tam u Majeczki :tak:
 
Hej

U nas nie pada
Jest nawet przyjemnie na dworzu- po raz pierwszy od dawna bez wiatru

Dziewczyny, moj Maciek zrobil się okropny. Nikogo nie słucha, ostatentacyjnie wszystko olewa, ciagle tupie nogą, kopie i rzuca zabawkami. Jest nie do wytrzymania. Na dodatek Jagusia ciężko ząbkuje, nocki fatalne. Ciężko mi :-(

Zastanawiam sie, czemu się tyle pisze o buncie dwulatka, a nikt nie uprzedzal, jaki okropny jest bunt trzylatka ;-) Bo owo "nie" wieku dwuletniego to naprawdę nic w prównaniu z tą bestią, która wstąpiła w moje dziecko :wściekła/y:
 
Gazelaczku u mnie to samo Majka ostatnio wogóle mnie nie słucha, totalna olewka na wszystko i jak czegos nie może to foch i rzucanie co pod reką. Do tego mnie bije w złości.
Maja wogóle to taki mały zbój, wszędzie włazi, chodzi z kijami i kamieniami w kieszeniach, ale mowi że jest księzniczką. Dziennie przebieram ja ze cztery razy bo się strasznie brudzi. No i straszna z niej mondralinska. Taka mała a wygadana jest ze ho h o - nie wiem po kim to ma
 
Właśnie siedzi mi teraz na kolanach i zobaczyła Maciusia Klaudi i mówi - "co to za Filip taki inny ja zaraz ide do niego" :)
 
reklama
Do góry