reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

dobra lece, okazalo sie ze nadal nie pojde spac, bo musze wyprac recznie pare ciuszkow niny, w piatek ruszamy do rodzinki na weekend i chce zeby mi wyschlo a jutr caly dzienw pracy... chwilami sama za soba nie nadążam... hehhe

pewnie nie uda mi sie zajrzecz przed weekendem wiec zycze wam udanego weekendu, i mam nadzieje ze te wszytskie "wstretne" prognozy pogody sie nie sprawdza...
 
reklama
Lilka, co do ilosci postów to ja jestem długo na bb, a nie mam duzo postów... wiec sie nie przejmuj, czekam na internet w opracy, to zawsze mozna na biezaco pogladac i brac udzial w dyskusji a jak tak wpadam raz dizennie na chwilke, troche poczytam, cos napisze ale nie ma juz jak pogadac i tego mi brakuje najbardziej.... no ale mowia ze w czerwcu powinnam juz miec net... oby
 
czesc babeczki :)

ja wlasnie ze sniadankiem i kawusia .....................


od wczoraj mnie jakas deprecha zlapala, sama nie wiem dlaczego....................ehhhh

ide czytac coscie tam wczoraj naklikaly....
 
witam z rana :)
z kawą
u nas znowu słoneczny dzień sie zapowiada wiec jak Weronika wstanie to ruszamy na ogródek, na kocyk :)
Znowu jestem jakas niewyspana a przecież nocka nawet ok hmmm ciśnienie?
 
e_mama pisze:
elficzko super fotki z Weroniczką, jenyyyyy jaka Ty laska jesteś :o :o :o Wżyciu bym nie powiedziała, że jesteś mamą :laugh:

dziekuje Edytko za komplement :-* ale żadna ze mnie laska - takie małe rozczochrane coś :) A to że nie widac że jestem mamą to wiem, w sklepie do dzisiaj mam czasem sytuacje ,że sie do mnie przez" Ty" zwracają :p
 
jakas nie w humorze jestem dzisiaj...............nawet nie mam zabardzo ochoty pisac........


trezba cos zrobic dla siebie...........

marzy mi sie jakies opalanko na kocyku....ehhhh
 
reklama
Joaska pisze:
jakas nie w humorze jestem dzisiaj...............nawet nie mam zabardzo ochoty pisac........


trezba cos zrobic dla siebie...........

marzy mi sie jakies opalanko na kocyku....ehhhh

zapraszam do mnie na ogródek, ja sie wczoraj troszke do słońca wystawiłam bo leżałam sobie z Weronika na kocyku , ona szalała a ja mmmmmm super!
 
Do góry