reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Czesc babeczki...
...mama dla was wiadomosc... mam nadzieje ze mila...

zainstalowali mi net w pracy, wiec bede mogla z wami czesciej pisac, a nie tylko wpadac na chwile by poczytac...

a co do ślubu, to ja bym tak chciała przeżyć to jeszcze raz....

 
reklama
Sylwia79 pisze:
Czesc babeczki...
...mama dla was wiadomosc... mam nadzieje ze mila...

zainstalowali mi net w pracy, wiec bede mogla z wami czesciej pisac, a nie tylko wpadac na chwile by poczytac...

a co do ślubu, to ja bym tak chciała przeżyć to jeszcze raz....

no Sylwia to superowo!!! wpadaj w takim razie częsciej do nas!
 
Joaska pisze:
[
"kielkujacemu" Matikowi buziaczki :)
Dzieki :-*
Teraz jak sobie ugryzie to ho ho, a dodam,że przez te "kiełkujące" zębiska lubi mnie gryźć.

Jeny nie mogę wysłać wiadomości, tak piszecie. Już trzy razy próbuje....
 
Weronika pobija sama siebie w marudzeniu a wczoraj to już było mistrzostwo świata, cały dzień ryk!!
Z nosa jej cieknie, coś jej w gardle przeszkadza a dziąseł nie da sobie dotknąc i niczym posmarować, temperatury podwyzszonej nie ma ale założe sie że znowu z wagi zleciała bo nic nie chc ejesc . Wczoraj przez cały dzień wypiła może 200ml mleka i jakies tyle samo soku. Nic wiecej :-[
 
Sylwia79 pisze:
Czesc babeczki...
...mama dla was wiadomosc... mam nadzieje ze mila...

zainstalowali mi net w pracy, wiec bede mogla z wami czesciej pisac, a nie tylko wpadac na chwile by poczytac...

a co do ślubu, to ja bym tak chciała przeżyć to jeszcze raz....
]
HELLO!!!!! ;D ;D ;D ;D
 
reklama
gazelaczek pisze:
Dzień doberek :) Zaraz idziemy do lekarza - Maciek zasmarkany, a ja mam chyba jakis kamień w gardle... fataalnie się czujemy :(

gazelaczku
zdrówka zdrówka i zdrówka !!!!!!!!!!!

psia pogoda, bo u nas też wirus wstrętny..ben przedwczorja miał b wysoką temperaturę, bierze antybiotyk i są boje (przed chwilą płakał prawie godzinę) bo syropu nie chce brać jest goryczowaty, a zastrzyki...............na samą myśl też histera...............tusiu wczoraj umierał, chodził nieprzytomny i cały rozpalony jak piec !! tymi na szczęście się trzyma jakoś, od 2 dni podaję mu rutinace junior (chyba o ile pamiętam ::) )

maniula
no no to po pogodzie wiatrzyska się zaczną tak ? i co takie faktycznie fest, czy jak piszesz przechodzi bokiem ?
 
Do góry