reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

dzisiaj na spacer nie ide bo nie wiem czy ten katar to nie jakieś choróbsko a za oknem 10 stopni :mad: brrrr
jedynie czekają nas popołudniu zakupy bo pampersy sie skończyły a ja sobie chce jakąs kiecke kupić na ten wieczor panieński- ide w piątek ;D
 
reklama
gazelaczek pisze:
kolorowa_kredka pisze:
no to zgadło mi się :D kiedyś przejeżdżałamprzez nie ......................a może widziałaś albo któraś z was kochane jeziorko gardno (chyba tak) we włoszech ??? bajka................też przejazdem jak narazie

widziałam Gardno, ale w Polsce :p

hihi nie o to mi chodziło ::) :p co pewno już nasz mądry gazelaczek wie :D
 
elfiko pisze:
dzisiaj na spacer nie ide bo nie wiem czy ten katar to nie jakieś choróbsko a za oknem 10 stopni :mad: brrrr
jedynie czekają nas popołudniu zakupy bo pampersy sie skończyły a ja sobie chce jakąs kiecke kupić na ten wieczor panieński- ide w piątek ;D


hehehe.............pamietaj o krotkosci i dekoldzie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
elfiko pisze:
cze baby
wesela nie będzie bo juz było :p
co za dużo to niezdrowo ;D

no właśnie tak też myslałam, ale już zgupiałam po poście joasi :)

chyba uciekam, bo ylko się przyszłam przywitać bo tymi zasnął i ja idę też się położyć bo od wczoraj chodzę nieprzytomna, późno poszłam spać a o 6 z minutami pobudka ::) no i tymi zażyczył sobie całą ! noc przy mamie spać i czujnie spałam w bezruchu chroniąc moje dziecię żeby z wyrka nie fikło

mama mi ciśnienie podnosi................
idę spać :) :D
 
Joaska pisze:
elfiko pisze:
dzisiaj na spacer nie ide bo nie wiem czy ten katar to nie jakieś choróbsko a za oknem 10 stopni :mad: brrrr
jedynie czekają nas popołudniu zakupy bo pampersy sie skończyły a ja sobie chce jakąs kiecke kupić na ten wieczor panieński- ide w piątek ;D


hehehe.............pamietaj o krotkosci i dekoldzie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
hi hi hi

i opowiedz później bo ja dalej planuje dla koleżanki, wiec moze coś scignę...
 
elfiko pisze:
Weronika pobija sama siebie w marudzeniu a wczoraj to już było mistrzostwo świata, cały dzień ryk!!
Z nosa jej cieknie, coś jej w gardle przeszkadza a dziąseł nie da sobie dotknąc i niczym posmarować, temperatury podwyzszonej nie ma ale założe sie że znowu z wagi zleciała bo nic nie chc ejesc . Wczoraj przez cały dzień wypiła może 200ml mleka i jakies tyle samo soku. Nic wiecej  :-[

zdrówka zyczymy weronice, niadawno same chore byłysmy więc nie zazdroszczę...
 
Wpadłam sie przywitać :)

Wszystkim chorowitkom duuuuuuuuuuuuużo zdrówka!!!!!! Adaśko też ma katarek który utrzymuje się od jakichś 3 tyg, ale może to na ząbki ??? bo to tylko taki delikatny katar i nic więcej. No ale dziś idziemy do lekarza na bilans z Paulą to przy okazji niech lekarz zobaczy Adaśka.

No i Mateuszkowi GRATULUJEMY ząbków!!!!
U nas też wychodzą dwa na raz ::) ::)
 
reklama
Do góry