reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

nadrobione zaległości
zmykam na spacerek, bo u nas jest tak pięknie, że grzechem by było siedzieć w domu
oczywiście pozdrowienia dla wszystkich chorowitków :-* :-*
 
reklama
Sylwia79 pisze:
ja niestey mam inny problem.. ta mała pijawka i stres w pracy pozbawiaja mnie coraz to kolejnych kilogramów, najpierw byłam zadowlolona ale co za duzo to nie zdrowo...

ja bym Twojej pieknej figury problemem nie nazwała...
 
cycki zrobiły sobie przerwę...

dziewczyny ponieważ znam juz troche nasza koleżankę Sylwię i wiem ze ona na pewno tego nie zrobi postanowiłam się pochwalic w jej imieniu (a to dlatego ze wiem ile pracy i czasu ją to kosztowało).Sylwia b. się cieszę ze wreszcie Wasza strona ruszyła i bardzo mi się podoba modelka w lewym górnym rogu :)
http://www.pchelka.eu/
 
a ja po spacerku................

po obiadku, teraz popijam herbatke ziolowa i sie relaxuje :)




bylam w lumpexiku, kupilam 2 podkoszulki, superowska czarna koszule ( 4 zl) i jeszcze jakies tam paski, pierdulki............i stracilam az 12 zl :) hehehe
 
reklama
Joaska pisze:
a ja po spacerku................

po obiadku, teraz popijam herbatke ziolowa i sie relaxuje :)




bylam w lumpexiku, kupilam 2 podkoszulki, superowska czarna koszule ( 4 zl) i jeszcze jakies tam paski, pierdulki............i stracilam az 12 zl :) hehehe
Joasiu wklej pozniej fotki:)Ale fajnie,swietne sa takie zakupy sporo rzeczy a minimalne koszty.Dlatego ja po pierwszej wizycie w takim sklepie bylamjuz uzalezniona ;) ;D
 
Do góry