reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

a my z Julia juz 3 dzien poza domem - jestesmy u cioci mojej i z kuzynka sobie na spacerki chodzimy i gadamy i jest git

ale jutro trzeba do domu wracac :p
 
reklama
ania.g pisze:
Na zdjecia niestet musiecie chyba poczekac - chyba ze sie uwine z ogarnianiem domu, ale co sie odwlecze to nie uciecze - obiecuje je w koncu zamiescic ;D

Aniu, koniecznie zamiesc, moze dzieki temu zrobi nam sie trohc ecieplej...
 
DASARIA pisze:
Joaska pisze:
NiaNia pisze:
Idziemy w piatek do knajpy na mecz Polska_barcelona i wódeczke. Heh jak za starych dobrych czasów. Musze sobie jakas bluzke strzelic na tę okazję  ;D >:D O0 Łoś się zgodził  :p :) ;)

ja juz nie pamietam, kiedy bylam gdzies z rafalem.................chyba jeszcze w ciazy jak bylam

ehhhh ...............................

Ja też bym sobie gdzieś wyszła z mężem, ale u nas to w ogóle nie wchodzi w grę, bo nie ma z kim Darii zostawic  :(
ale beznadzieja....

a i oczywiście zapomniałam się przywitac witam babeczki  ;D

ja z moim tez nie wychodze, cudem jest wpsolnie spedzony dzien, bo tak to sie dzielimy obowiazkami nad Ninka, ze albo on jest albo ja, a widzimy sie tylko w łóżku... heheh
 
elfiko pisze:
cześc baby

nadaje po nocy spędzonej na nogach  :-[
Weronika 39 gorączki, kaszel, katar i jeden wielki płacz przez cała noc  :-[
spałam 1,5 godziny :-[
padam na twarz a dzis od rana to samo, nic jeszcze nie zjadła, nic, wypiła tylko 100ml soku, mleka nie chciała

elficzko trzymaj sie cieplutko, miejmy nadzieje ze Weronika szybko wyzdrowieje... trzymam kciuki... bo jej mamusia sie wykończy ;)
 
nadrobilam...i teraz kilka slów o NInce bo ciocie licpowe pytają

...jestem w niej zakochana... usmiecha się od rana do wieczora, gada po swojemu.... łobuzuje tez i jeszcze patrzy na mnie wyzywająco jak wyciaga ziemię z kwiatkow... wlozylismy tekturki do doniczek, ale nas zaskoczyla bo sobie wyjmuje najpier tekturki, a potem ziemie...heheh...
ale umie postawic na swoim nie da rady przy niej siedziec przy kompie - musze czekac az pojdzie spac, albo ja komus przedac...- widac nie lubi jak mama pracuje...
ostatnio domaga sie czytania ksiazek, a juz sie martwilam bo wczesniej dwoch linijek przeczytac sie nie dalo, bo darla sie w nieboglosy...
ogolnie nie rozwija sie jakos mega szybko, zasuwa na raczkach tak ze ciezko ja czasem dogonic...staje przy meblach ale przemieszczanie na nogach jej nie pasuje - za wolno dla niej, wioec woli raczkowac...
wazy dopiero 8500 (nie wiem czy to powinno mnie martwic, troche martwi)...
no i ostatnio nabyta umiejetnosc, zabawa w chowanego.... calkiem neizle sobie radzi z szukaniem...
to tak w skrócie...;)
 
Sylwia79 pisze:
DASARIA pisze:
Joaska pisze:
NiaNia pisze:
Idziemy w piatek do knajpy na mecz Polska_barcelona i wódeczke. Heh jak za starych dobrych czasów. Musze sobie jakas bluzke strzelic na tę okazję ;D >:D O0 Łoś się zgodził :p :) ;)

ja juz nie pamietam, kiedy bylam gdzies z rafalem.................chyba jeszcze w ciazy jak bylam

ehhhh ...............................

Ja też bym sobie gdzieś wyszła z mężem, ale u nas to w ogóle nie wchodzi w grę, bo nie ma z kim Darii zostawic :(
ale beznadzieja....

a i oczywiście zapomniałam się przywitac witam babeczki ;D

ja z moim tez nie wychodze, cudem jest wpsolnie spedzony dzien, bo tak to sie dzielimy obowiazkami nad Ninka, ze albo on jest albo ja, a widzimy sie tylko w łóżku... heheh

to i tak nieźle ze w łóźku , oby intensywnie ;D >:D >:D >:D ;D , my ten tydzien mamy w osobnych łóżkach i pokojach...choc stosunki szybko ulegają polepszeniu...
Sylwia a co do Niny to myśle ze nie musisz sie martwic bo Ninka nie nalezy do wysokich i waży proporcionalnie do swojego wzostu...Kubuek waży 9300 a ma juz prawie 80 cm, wiec chyba jak porównamy proporcje to bedzie podobnie, nie ??
 
MELDUJE SIĘ MŁODSZA KIEROWNICZKA E_MAMA :p :p :p ;D ;D ;D ;D​

ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM !!!!!!!!!!!!!​

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D​
 
JESTEŚCIE KOCHANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziękuję za wszystkie kciukasy !!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D

Zdrówka dla chorej Weronisi !!!
Witaj Sylwia spowrotem !!!!
Niania zdradź proszę przepis na taką boską sylwetkę !!!!!

normalnie jestem przeszczęśliwa !!!!

muszę ochłonąć a wieczorem to oblać !!! hehehe
 
reklama
Do góry