reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Asiołku, a może twój mąż po prostu lubi bardziej jak ty przejmujesz inicjatywę i dlatego zostawia wszystko w twoich rękach. Nie przejmuj się tym, że ciągle ty inicjujesz intymne sytuacje, tylko po prostu rób to zawsze kiedy masz ochotę :) Może on właśnie na to czeka, bo który facet nie chciał by się kochać z taką kobitką jak ty, która nie grzeszy brakiem wyobraźni w tych sprawach :)
A może on po prostu jest zbyt zapracowany i dlatego nie ma ochoty na częste figle.
W każdym razie życzę wam wszystkiego najlepszego i tego, żeby spełniły się te wszystkie twoje pomysły łóżkowe (szczerze mówiąc, to trochę ci ich zazdroszcze, bo u mnie z kolei z tą wyobraźnią kiepsko :oops:
 
reklama
Kaludio kochana popraw proszę jesli źle zrozumiałam. SHAPE MAMA to jakas fajna gazetka, nowa, która moge znaleźć w kioskach teraz?? Nie jest to dodatek do żadnego pisma?? A to jest miesiacznik, kwartalnik? No i który numer zawiera płyte, o której pisałas??
Dzieki za pomoc.
 
no no dziewczyny o niczym innym sie tak nie rospisalyscie jak o sexie !!! Ja po zajsciu w ciaze kocham sie zdecydowanie zadziej z mezem , ale mysle ze obydwoje boimy sie troszke po utracie pierwszego dziecka i ostatnio zapomnielismy zapytac sie o to lekarza. Ale tez odczowam teraz wieksza przyjemnosc.
Asiolku ja mysle ze wszyscy mamy takie okresy kiedy mamy albo zwiekszona albo zmniejszona ochote na sex ! Meszczyzni to zdecydowani wzrokowcy , na mojego zawsze dziala kiedy zaczynam sie bawic sama ze soba . Moja kolerzanka , ktorej facet nie mial ochoty na sex , kupila wibrator ! I od tej pory zabawiaja sie w trojke ! Ona twierdzi ze w zyciu nie miala wiekszej przyjemnosci !!!
Asiolku ja rowniez nie mialam fajnego dorastania. Moj ojciec zostawil nas w bardzo okrotny sposob jak mialam 15 i pol roku ! Od tej pory utrzymoje sie sama i caly czas pomagam mojej mamuni i bratu ile tylko moge ! w moim zyciu wydazylo sie pare tragedii !!! To nauczylo mnie ze zycie to ciagla walka ale nigdy nie wolno sie poddac !!! Tak wiec glowa do gory, pamietaj ze nigdy nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo !!!
Maniu i Klaudio mam do was pytanko. Jaka jest data waszej ostatniej miesiaczki ? Ja to 23 wrzesien 2004 i wydaje mi sie ze wedlug polskich kalkulatorow to mam termin na 1 a nie 7 lipca ?
 
Brzuszatki cos mi podpowiada ze moge byc najstarsza w naszym gronie !? Czy ktoras ma wiecej niz 29 lat ? Moze Ty Maniu ?
 
NiaNia hehe ja mam tez taki sny...o raaaany i to tak bardzo realistyczne ze wydaje mi sie ze wszystko czuje :oops: :lol:
hehe Asiolku mi wczoraj snilo sie ze kochalamsie z Lukaszem w naszej lazience taaaa....

Klaudio z tymi Lukaszami nie jest zle :wink: mojego tez nie ma w domu wiec moge nastukac tu co nie co bo jak jest to podglada i pyta sie i co u Babeczek hehe....
i tak sobie o nim mysle i mysle...i chyba nie powinnam narzekac...co prawda temperament mamy podobny przed Tymciem moglismy caly dzien nie wychodzic z lozka ale teraz to ja rowniez przyczyniam sie do takiego stanu ze ladujemy w lozku(lub nie :wink: ) srednio co 2-3 dni :oops: no ale jak tu czesciej sie przytulac kiedy Tymcio urzeduje a w nocy to...o Boze ja chyba sie starzeje :shock: ...bo zasypiam :shock:
 
Anito jestem szczawik :wink: w tym roku koncze 27
a pierwszy dzien ostatniej miesiaczki byl 24 wrzesnia!!!
to moze sie zdarzy ze Dzidziulki razem sie urodza haaa ale byloby fajnie!!!
 
Niania Teraz ten SHAPE MAMA jest osobno, a nie jako dodatek (jak ja kupowałam był dodatkiem do miesiecznika SHAPE). To jest wydanie specjalne, więc nie ma numeru. Na okładce jest dziewczyna w ciąży w czerwonej sukience.
Anita Termin mojej ostatniej miesiączki to 30 września i lekarz obliczył mi termin na 7 lipca, więc ty termin masz chyba jednak na 1 lipca, a nie na 7.
Wychodzi na to, że to ja tu jestem starucha :) Mam 32 lata i to nasz pierwszy Dzidziuś. Ale za to mój mąż za mnie nadrabia wiekiem, bo jest 5 lat młodszy :)
 
Anita - w maju skończę 30 :-( A Ty? Termin mam na 9.07.05r. Czytałam, że aby obliczyć datę porodu trzeba do daty ostatniej miesiączki dodać rok i 7 dni i odjąć 3 miesiące. Dzięki dziewczyny za rozpisanie się nt. wolnych związków. Mi się moje życie podoba, ale rodzice płaczą, że jak to tak żyć na kartę rowerową ???? Hi hi. Ale ja z natury złośliwa jestem, więc się za bardzo nie przejmuję!
 
reklama
Hej Dziewczyny!!! Ale macie pikantne tematy, hihi

Ja musze przyznac ze przyczyniam sie chyab do spadku czestotliwosci naszej dzialalnoscie sexualnej, bo jestem ciągle zmęczona. W I trym źle sie czulam, wiec wiadomo, a teraz po pracy wieczorem odlatuje, no i ostatecznie pozostaja tylko weekendy :oops:

Ja juz sie nie moge doczekac ruchow malucha. W nocy nie moge spac i ciągle sie macam po brzuchu...
 
Do góry