reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Nadrobiłam parę stronek, a teraz musze zmykać na aerobic :D Kurczę nie mam czasu tu zaglądać i strasznie cierpie z tego powodu :( Ale to jeszcze tylko tydzień, bo potem: WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!
I wtedy będę sie lenić!!!!!! I będę się tu tyle udzielać, że będziecie mnie miec dość i założycie specjalny wątek, do którego Klaudia nie będzie mieć dostępu hi, hi.
 
reklama
ja tez sie melduje, dzis w pracy... moze bedzie luzniej bo wczoraj nawet nie udalo mi sie wejsc na net, a o nadrobieniu zaleglosci weekendowych niie wspomnę...
 
Klaudia pisze:
I będę się tu tyle udzielać, że będziecie mnie miec dość i założycie specjalny wątek, do którego Klaudia nie będzie mieć dostępu hi, hi.

E tam, założymy wątek z dostępem tylko dla Ciebie i będziesz sobie pisać do woli ;D ;)
 
Kredziu co to za fajna tablica przy której stoi tymciu? Mozna gdzies to kupic, to jakies magnesy?
Elfiko ale Weroniczka ładnie pozuje do zdjęć, normalnie razem z majka na sesje ;D
 
tusia26 pisze:
Kredziu co to za fajna tablica przy której stoi tymciu? Mozna gdzies to kupic, to jakies magnesy?
Elfiko ale Weroniczka ładnie pozuje do zdjęć, normalnie razem z majka na sesje ;D

hihi dzieki Tusiaku :-* jak chce Weronice zrobić zdjęcie to wołam weronika mama robi pstryk! a wtedy moje dziecko zastyga w jakiejs wymyślnej pozycji i czeka aż powiem juz ;D

dzień dobry kobiety kochane
 
Iwon pisze:
Joł  :) Dzisiaj ostatni dzień w pracy ;D ;D ;D ;D ;D i czterodniowa laba  8) 8) 8)

Edytko, Asia Cię o coś pytała, jak tam wizyta u fryca?  8) 8) 8) Chcesz nas zagadać kawką i buziaczkami dla Mani? Nic z tych rzeczy, Poprosimy o fotkę  >:D >:D >:D

heh, kochana :) w ogóle nie ma takiej opcji :p :p :p a to z tego powodu, że nie robię sobie fotek do odwołania ;D
jak dobrze pójdzie to w piątek albo w sobotkę Joasia zobaczy moją fryzurkę w realu hihihi :laugh: :laugh: :laugh:
 
Ja dziś w domku i mam ogromnego lenia ::) ::)
Darcia śpi, a ja nie wiem co mam robic, aby się nie narobic ;D ;D
ponadrabiałam, jestem na bierząco ;D
 
e_mama pisze:
Iwon pisze:
Joł  :) Dzisiaj ostatni dzień w pracy ;D ;D ;D ;D ;D i czterodniowa laba  8) 8) 8)

Edytko, Asia Cię o coś pytała, jak tam wizyta u fryca?  8) 8) 8) Chcesz nas zagadać kawką i buziaczkami dla Mani? Nic z tych rzeczy, Poprosimy o fotkę  >:D >:D >:D

heh, kochana :) w ogóle nie ma takiej opcji :p :p :p a to z tego powodu, że nie robię sobie fotek do odwołania  ;D
jak dobrze pójdzie to w piątek  albo w sobotkę Joasia zobaczy moją fryzurkę w realu hihihi  :laugh: :laugh: :laugh:

A co to za strajk fotkowy???? :mad: ;) :laugh:
TO JEST NIEDOPUSZCZALNE!
 
reklama
Ale jaja! .... właśnie spaliłam garnek!!! ::) ;D :p :police: :police:
BB tak wciąga, że człowiek o całym świecie zapomina, to po woli zaczyna byc niebezpieczne!! >:D >:D :o :police:
 
Do góry