reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
e_mama pisze:
hanti pisze:
na nic ostatnio nie mam siły,czy Wasze szkraby tez takie aktywne ???

no właśnie nie są i nikt mi nie wierzy, że nie mogę się doczekać tego tupotu małych nóżek  ;) :laugh:
jeszcze chwila i u Was tak bedzie e-mamo,
a tak poza tym to ponoć dzieciaczki po cc wcale się nie spieszą do takich właśnie spraw
są bardziej leniwe od innych
a Ty chyba o ile pamietam jesteś po cc kochana(no chyba,że coś pomieszałam) ???
 
niektórzy ludzie to mają siano w głowie  :mad: :mad:
na cały regulator jakiś oszołom włączył muzykę i mi Darię obudził
Jak bym takiego dorwała, to.... :mad: :mad:
 
elfiko pisze:
e_mama pisze:
hanti pisze:
na nic ostatnio nie mam siły,czy Wasze szkraby tez takie aktywne ???

no właśnie nie są i nikt mi nie wierzy, że nie mogę się doczekać tego tupotu małych nóżek  ;) :laugh:

Ty Edytko czekasz na tupot nóżek a ja na zęby- moze sie zamienimy na troche co? hehehe

hihihhihi, u nas w dalszym ciągu dumnie prezentuje się ząbek numer jeden :) kolejnych nie widać, no ale ten pierwszy jest :):):)
a co do zamiany to chętnie, mi tego biegania potrzeba jak nie wiem czego, boczki czekają hihihihi

hanti gratuluję sukcesów !!! :) :) :) A  nie masz więcej energii po tych tab?? podobno po nich można góry przenosić ? hymmm
 
ania.g pisze:
Czesc kobietki - wieki mnie tu nie bylo - czytam Was na biezaco, ale o pisaniu nie ma mowy :(

Ale melduje sie - wszystko u nas gra - kolejne zabki nam sie przebily ;D (8 i 9)

... znam ten ból... czasem zacznie sie cos czytac i juz chce sie napisac ale wtedy zawsze sie cos dzieje, a jak sie wraca do tematu okazuje sie ze juz jest mowa o czym innym a czlowiek i tak nie pamieta co chcial napisac...
 
hanti pisze:
e_mama pisze:
hanti pisze:
na nic ostatnio nie mam siły,czy Wasze szkraby tez takie aktywne ???

no właśnie nie są i nikt mi nie wierzy, że nie mogę się doczekać tego tupotu małych nóżek ;) :laugh:
jeszcze chwila i u Was tak bedzie e-mamo,
a tak poza tym to ponoć dzieciaczki po cc wcale się nie spieszą do takich właśnie spraw
są bardziej leniwe od innych
a Ty chyba o ile pamietam jesteś po cc kochana(no chyba,że coś pomieszałam) ???

heheh to moze zęby u dzieci po cc tez leniwie wychodzą co? ;D
 
hanti pisze:
e_mama pisze:
hanti pisze:
na nic ostatnio nie mam siły,czy Wasze szkraby tez takie aktywne ???

no właśnie nie są i nikt mi nie wierzy, że nie mogę się doczekać tego tupotu małych nóżek  ;) :laugh:
jeszcze chwila i u Was tak bedzie e-mamo,
a tak poza tym to ponoć dzieciaczki po cc wcale się nie spieszą do takich właśnie spraw
są bardziej leniwe od innych
a Ty chyba o ile pamietam jesteś po cc kochana(no chyba,że coś pomieszałam) ???

kochana, u mnie zadziałała natura na całego hehehhehe marzyło mi się CC ale nic z tego :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
to Alkę fuksiarę pokroili ;) ;) ;) :p :p :p :p
 
elfiko pisze:
hanti pisze:
e_mama pisze:
hanti pisze:
na nic ostatnio nie mam siły,czy Wasze szkraby tez takie aktywne ???

no właśnie nie są i nikt mi nie wierzy, że nie mogę się doczekać tego tupotu małych nóżek  ;) :laugh:
jeszcze chwila i u Was tak bedzie e-mamo,
a tak poza tym to ponoć dzieciaczki po cc wcale się nie spieszą do takich właśnie spraw
są bardziej leniwe od innych
a Ty chyba o ile pamietam jesteś po cc kochana(no chyba,że coś pomieszałam) ???

heheh to moze zęby u dzieci po cc tez leniwie wychodzą co?  ;D

hi hi hi ale teoria  ;D
tylko jak ma się do tego moja Darcia, bo ona urodziła sie naturalnie  :p :D ;D ;D
 
reklama
Do góry