reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
się lipcówki spotykają w realu...Hanti z Kredzią, Asia z Edzią :) a my z Sylwią też sie spotkamy...a co ...Sylwia mówił Ci mąż ze się na jutro na spacer umówiliśmy ??..wreszcie dojdzie do skutku spacer w szóstkę
 
no i jesteśmy po szybkiej kawce,
a Kredzia popedziła do chorego Tymona,
bo u mnie sama była

a co do zdjatek,no niestety ja nadal mam braki w aparatach cyfrowych w domciu ;D
 
no i jak zawsze pokreciłam z tym cc,
ale co tam dzieciaczki i tak zaczna chodzikować,
a kiedy to nastąpi bedziecie nogi miały jak Korzeniowski :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
ale upał, normalnie nie da się wysiedzieć na balkonie, jeszcze ja bym to zniosła, ale dla młodej jest zdecydowanie za gorąco...

a co do spotkań lipcówek to ja mam za sobą kilka spotkań z Alką i powiem Wam, że to naprwdę niesamowita babka, w rzeczywistości jeszcze fajniejsza niż na forum :):):)
 
reklama
kate332 pisze:
na chrzest dostał samochód(pchacz) ale też specjalnego zainteresowania  nie ma, owszem jak go posadze i troche popcham to siedzi ale niedługo, potem go przewraca i koniec zabawy,


to moze po znajomosci ciocia Kate sprzeda pachacza? 8) 8) 8) :p
 
Do góry