reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

a my sie powoli szykujemy do chrzcin z roczkiem :laugh:
ale bedzie impra!!!!!!!!

jak dostaniemy kredyt to na nowym domku
w sobote z rodzina
a niedziela ze znajomymi-poprawiny a w zasadzie dojadanie tego co zostanie :p

ciekawe czy ksiadz nie bedzie mial obiekcji zeby ochrzcic Mili -przypominam dla nie wtajemniczonych ze my slubu nie mamy ;)
smiejemy sie ze zycie na''karte rowerową'' nam pasi ;D

sukienke szukam dla młodej
NIGDZIE u mnie na wsi nie ma sukienek w rozmiarze na roczna dziewczynke ::)
w sklepie wywołujemy zawsze zdziwienie ze dziecko takie duze i nie ochrzczone :mad:
wiesniaki
 
reklama
wlasnie przed chwilka przyszlo krzeselko do karmienia ktore kupilam na allegro Mili z licytacji
Meggy-firma
bardzo mi sie podoba
choc jak to na allegro
na zdjeciu wyglada jak nowka
a w rzeczywistosci jest tapicerka lekko sprana (widac bo jest granatowo-pomaranczowa)

ale ciul!!!

mnie cieszy ze WRESZCIE jest :laugh:
 
AniaSzwarc pisze:
się lipcówki spotykają w realu...Hanti z Kredzią, Asia z Edzią :)  a my z Sylwią też sie spotkamy...a co ...Sylwia mówił Ci mąż ze się na jutro na spacer umówiliśmy ??..wreszcie dojdzie do skutku spacer w szóstkę
nic nie powiedział... ale fajo...
 
slonce zaszlo.........czekalam z 10 min. i nic...............a juz myslalam, ze sie zrobie na czekoladke hehe :)


dzisiaj jedziemy kupic kubie butki jakies fajoskie................:) ale bedzie biegacz hehe
 
ja tez musze sie przymierzyc do kupna butow... odkopac jakis artykul o tym co nalezy wziac pod uwage przy kupnie butow dla maluszka...
 
Joaska pisze:
slonce zaszlo.........czekalam z 10 min. i nic...............a juz myslalam, ze sie zrobie na czekoladke hehe :)


dzisiaj jedziemy kupic kubie butki jakies fajoskie................:) ale bedzie biegacz hehe
Joasiu to dawaj do mnie u nas smali i ani chmureczki na niebie nie ma ;D
 
reklama
my Milenie kupilismy butki w calosci rozowe
a teraz chce jej kupic jeszcze sandalki takie fajne ale kosztuja ok 37zł i Karol z tyłka szczela  :) wiec bede musiala jakos postawic go przed faktem dokonanym :D

a u nas takie upały ze dzisiaj Milenie zakladam na spacer tylko skarpetki- bez botow bo strasznie noga jej sie poci
 
Do góry