reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Ewcia dawaj moze mi sie uda :-) Ale Ci fajnie tylko 4 dni, a ja kurde 24 lipiec buuuu

Wiem, ze trzeba sie kochac i to do środka bo w meskim nasieniu sa substancje zmiekczajace i otwierajace szyjke. To na bank bo pytałam mojego lekarza :-) Mówił ze czasem wrecz zalecaja parom, choc to nie zawsze działa. Ja zaczełam wczoraj, dzis part 2 hihihi
 
reklama
Frida, jakies szczegoly moze jeszcze? Czy to cie wzielo sama, czy poprostu mialas umowiona wizyte?
No tak czy inaczej, wracaj do nas predko i z dzidzia. Zycze szczesliwego rozwiazania, trzymaj sie dzielnie!!! :)
 
Dziewczyny - nie czytam nic tylko pisze newsiki:

ELFIKO:

"Dzisiaj o 10.50 urodzila sie Weronika ma 55cm i 3100 wagi. Czujemy sie dobrze."


Klaudia:

"Mialam dzisiaj isc do domu, ale dostalam zespolu popunkcyjnego i musze lezec. Maly jest super ale mialam problemy z karmieniem. Nie wiedzialam, ze to takie trudne. No ale powoli sie uczymy siebie nawzajem. Pozdrowienia dla wszystkich. Klaudia i MAcius-Kajtus"
 
Jak leżałam w szpitalu to położne dziewczynom po terminie dawały wskazówki co robić aby szybko urodzić. Z tego co zapamiętałam to: jeść korzeń pietruszki (w sumie podobny smak do marchewki), maliny też mają coś w sobie i mogą spowodować ,że zacznie się rodzić, pobudzanie sutków, masowanie brzuszka, no i stosunek płciowy - ponoć najlepsza pozycja to od tyłu bo dochodzi do głębokiej penetracji(i mamy naturalne, bezbolesne masowanmie szyjki ;) )

To tyle co zapamiętałam, no i ile w tym wszystkim prawdy to nie wiem.
 
ELFIKO gratulacje!!!!!
stork88xn.gif


Klaudio dużo zdrówka dla ciebie i duża buźka dla Maciusia
 
Ja pije napar z lisci malin (2 lyzki suszonych lisci z malin na 0.5 l wody, gotowac 3 min pod przykryciem). Powoduje uelastycznienie szyjki macicy, wiec nawet jesli nie wywola porodu to szyjka bedzie bardziej rozciagliwa przy porodzie. Ja zastosowalam tydzien temu olejek rycynowy 1/4 szkl. Dostalam oczywiscie biegunke, bylo mi niedobrze, ale skurcze byly dosc mocne i co 10 min przez 3 godz. Chyba bylo jednak za wczesnie na porod bo wszystko ustapilo :mad: Wczoraj wysprzatalam caly dom i mylam podlogi na kolanach i nic. Moj maz twierdzi, ze mam zelazna szyjke :laugh:. Sam mi ja bada bo tu w Norwegii nikt nie bada ciezarnych, chyba ze w naglych przypadkach, a ja przeciez musze wiedziec. Od 2 tyg. mam rozwarcie na 2cm, przedwczoraj sie troche zwiekszylo i wszystko tam zrobilo sie nabrzmiale. dzis mam wieksze uplawy, ale pewnie nic z tego nie bedzie.
Te ostatnie dni sa okropne. A sex tez mi nic nie pomaga, bo kochamy sie juz 2 razy dziennie, bez efektow (oczywiscie porodowych tylko :laugh: ;))
 
ELFIKO GRATULACJE duzo zdrowia dla Ciebie i Malutkiej

Klaudus Tobie duzo zdrowia i wracajcie z Maciusiem do domku szubciutko!!!
 
Cholercia czyli moze ja intuicyjne te maliny dziś kupiłam :-) zajadam sie w takim razie dalej.
Z innych metod to oczywiscie bzykanie :p ;D , o tym olejku to nie wiedziałam. A ja i tak ciagle w ruchy jestem, usiedziec nie moge, choc teraz mnie krzyz boli wiec fizycznie nie moge np, umyc podłóg ;D.
no ale dzieki za rady :-)
 
reklama
Do góry