reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Tusiu! Jak dobrze, że już jesteś z nami. Wszystkie się tu o Ciebie martwiłyśmy. Musiałaś strasznie się denerwować, ale najważniejsze, że już wszystko jest OK :) :) :) Tylko uważaj na siebie i nie przemęczaj się za bardzo!!! Pozdrawiam gorąco Ciebie i Twoją Dzidzię (i mężulka też :)
 
reklama
Luska wiesz ze moj Tymcio ma takie samo zdjecie usg z 18 tygodnia jak ssie paluszek,....niesamowite :)
 
Tusieńko nasza kochana!!!!!!Jak dobrze,ze jestes!!!!Jak dobrze,ze malenstwo jest cale i zdrowe!!!Eh,musialas przezyc straszne chwile...Ale minelo :)Odpoczywaj sobie,no i moze przy nas sie troszke zrelaksujesz ;D Samo to,ze sie nie oddzywalas i nam wielkiego stracha napedzilo.Szkoda tylko,ze ja piszac jeden taki post sie pomylilam-szkoda ze na wakacyjkach nie bylas,albo szkoda ze w tak okropnym miejscu.Ale koniec tego zlego,teraz bedzie tylko dobrze :laugh:
 
Tusiu, dobrze ze juz jestes z nami bo nam Cie tu brakowalo... no i najważniejsze ze z Toba i malenstwem wszytsko jest w porzadku, dbaj teraz o siebie i sie nie przemeczaj... trzymaj sie cieplutko..
Maniu, Agnieszko, tak czytam o dylematach "podówjnych" mam i juz sie zastanawiam jak to bedzie, kiedy mojemu malenstwu bede musiala powiedziec, bo oboje z mezem bardzo chcielibysmy miec szybko kolejnego Dzidziusia, ale z tego co piszecie kazdy kija ma dwa konce i tak naprawde nie wiadomo jaka roznica bedzie najlepsza, wiec nie bede planowac co ma byc to bedzie ... najpierw niech urodze jedno... niektorzy smieja sie ze po porodzie pewnie stwierdze ze na razie przerwa... hihih
 
czesc dziewczynki, pare dni mnie nie bylo bo mialam problem z komputerem ale juz ok i nadrabiam.
Powiedzcie mi co sie dzieje, kiedy caly czas mam mokre majtki??? Doslownie tak jakbym sie posikala :(
Czy mam sie tym martwic czy nie?
 
Jestem tu nowa, ale naprawdę szczerze współczuję Tusi tego co przeżyła. Było i pewnie nadla jest jej bardzo ciężko, ale najważniejsze że wszytsko dobrze się skończyło. Teraz tylko trzeba dużo odpoczynku i uśmiechu, bo to lek na wszytsko.
 
Ja wiem ze strasznie panikuje z byle powodu ale tak bardzo bym chciala urodzic zdrowa dzidzie :)
Jka sobie pomysle co mnie jeszcze czeka przez te prawie piec miesiecy to mnie skreca :)
tusiu dobrze ze juz jestes i ze wszystko ok, trzymam kciuki za twoja dzidzie :)
 
Tusiu cieszę się, że jesteś. Łzy kapią mi jak grochy kiedy czytam co napisałaś. Myslałam o Tobie co wieczór. Martwiłam się. Tak bardzo cieszę się, że juz wszytsko z Tobą i dzidziusiem dobrze.
Teraz mogę iść spokojnie spać. Jestesmy z Tobą całym sercem ( moim i dzidziusia).
Dobranoc.
 
TUSIU kochanie biedaku z pawnoscia niebylo Ci latwo !!! Ale najwazniejsze ze juz wszystko ok !! Sciskam Cie mocno !!!

AGNIESIU okazalo sie ze wlasnie teraz nasze macice zaczynaja sie rozrastac i wlasnie dlatego mozemy odczowac bol, klucia, twardnienia itp. to calkiem normalne !!! Ja , poniewaz mam serie skurczy dostalam mocniejsze leki, mysle ze to odpowiednik tego leku o ktorym mowilas ! Musze brac 2 dziennie + nospe !!!

ELFIKO wodniste bialawe uplawy sa normalne ! Zwiekszaja sie w 4-5 mies. !!!
 
reklama
Bardzo Ci Tusiu wspolczuje i ciesze sie, ze juz wszystko w porzadku.
Ja mam pierwsze usg w czwartek i bardzo sie denerwuje.
Ile przytylyscie Mamusie od pocztku ciazy? :laugh:
 
Do góry