reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

No i zeby tego bylo malo,to zaczely przesladowac mnie jakies strachy 8)Srachy moje dotycza przyszlego porodu-nie mam pojecia z kad ta panika wemnie :-[Stachy dotycza jeszcze przyszlosci dalszej jak juz bedzie 2 na swiecie...Zrobilam sie zazdrosna o meza i chyba przestaje akceptowac moje zmieniajace sie cialo-to strasznie "puste".Okropnie sie tego wszystkiego wstydze,wstydze sie,ze mam takie dziwne mysli .
 
reklama
Witajcie!!!! Wczoraj mialam pierwsze usg :laugh: Mam trzy zdjecia, ktore chcialam Wam pokazac, ale nie udalo nam sie nam z mezem ich wkleic, choc postepowalismy zgodnie z instrukcja. Na jednym sa same stopki dzidzi. Polozna nie jest pewna, bo ulozenie dzidzi nie bylo sprzyjajace do stwierdzenia plci, ale jej sie wydaje ze to dziewczynka. Moj maz twierdzi ze to dziewczynka od kiedy zaszlam w ciaze. Twierdzi, ze wiedzial co robi.. ;)
Jakbyscie chcialy moge Wam jedynie przeslac zdjecia na maila. Termin porodu przesunal mi sie z 11.07 na 15.07.
A w niedziele nareszcie jade do Polski.
Nie mart sie Maniu, wkrotce i Ty zobaczysz swoja dzidzie!!!!!!!!!!!!
 
no ewunia posylaj te zdjecia :)
Moj mail elfiko@poczta.onet.pl , jestem ciekawa jak wyglada ta twoja dziewuszka :)
Ja tez bylam wczoraj u lekarza ale nie mam nowego zdjecia, ostatnie mam z 15 tygodnia,a wczoraj tez plci nie bylo widac niestety, :(
 
Dziewczynki, ale ja mam dobrego meza, az musze sie pochwalic. Robi mi sniadanka, obiady i kolacje, a teraz cala kuchnie sprzata. Moj kochany nie chce bym sie przemeczala i we wszystkim mnie wyrecza. A co do seksu to stwierdzilam, ze chyba wcale nie jest taki bezpieczny. Jak trafilam do szpitala z tym krwawieniem to szukajac przyczyny, pierwsze o co pytali to czy wczoraj nie wspolzylam, a przeciez przy mojej prawidlowej ciazy to moglam. Nie wspolzylam wtedy, ale po tym, ze kazdy kolejny lekarz sie o to pytal, to stwierdzilam, ze jednak nie jest do konca bezpieczny, jezeli mysleli, ze to stalo sie tego krwotoku przyczyna. A co wy o tym sadzicie? Bo ja chociaz zakazu nie mam to boje sie kochac po tych ich gadkach.
 
Ewuniu przeslij mi tez te twoje zdjecia z usg :laugh: nicol215@wp.pl ,ja swoja dzidzie widzialam ostatni raz w 9tc. i chcialabym wiedziec jak juz wyglada ,ale nastepne usg mam kolo kwietnia :( :( :(
 
ja też chce zdjecie z usg :-) joasiol@gazeta.pl

Tusiu coś w tym jest... ale sama do końca nie wiem co myśleć...

Dzis na 19.40 mam usg :-) i filmik na dvd i dziś o godz 10.21 pierwszy raz poczułam ruchy dzidzi... miałam wrażenie jakbym miała w brzuchu taki budzik z dzwonkiem i on ... nzaczy sie ten dzwonek... zadzwonił drrrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyynnnnnnnnnnnn
to chyba to !!!!!!!!! :-)
 
Asilku super!!!!Bardzo wyrazne zdjecie.Sliczny dzidzius.A moze zalozymy galeryje dzidziusiowego usg? :laugh:
 
reklama
Do góry