reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Aga ja tez mam takie loty ::) az wstyd mowic :-[ oj i czasami tez duzo bym dala za 1h wolnosci....

Dziewczyny ale super zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sliczne, slicznnnnnnnneeeee!!!!!!!!

a ja tym czasem musze leciec do laboratorium... i strasznie sie boje ze moz byc cos nie tak z lozyskiem :(

Ewunia kiedy Ty do Polski pedzisz? ale Ci zazdroszcze ;) !!!!

cos dlugo tu Anity nie bylo....mam nadzieje ze wszystko tam ok?!!!

Tusiu masz faktycznie kochanego mezula!!!! odpoczywaj duzo!!!!

 
reklama
Maniu lece do Polski w niedziele i bede tam 10 dni. Nie bylam tam od wrzesnia, a wszystkie zachcianki w ciazy wiaza sie u mnie z tym co jest w Polsce.
Nie martw sie tez szybko tam pojedziesz. Pozdrowie od Ciebie Polske.
Nastepnym razem pojade dopiero w grudniu na swieta.
Strasznie mi sie teskni, ale coz, sama wiesz jak to jest
Caluje
 
Maniu kochana tez trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze z twoim lozyskiem.
Dzidzia jest piekna. Ja nie mam takich ladnych i wyraznych zdjec, ale moze niedlugo? Bo mi w szpitalu robili usg, ale nie dla mnie tylko dla siebie i nawet nie widzialam dzidzi na ekranie. Pstrykneli zdjecie i na nim dzidzia wyglada jak ufoludek (hi hi) ale zdjecie jest niewyrazne
 
Tusiu jak bedziesz miala chwilke to wklej swoja fotke do g.lipcoweczek,i oczywiscie zdjecia z usg tez.To nic ze sa niewyrazne-moje tez takie sa ;D
 
A faktycznie,ze Anitki dawno nie bylo.Ja tez mam nadzieje,ze wszystko ok.I rowniez trzymam kciuki...
 
Dziekuje Anieszka ze zamiescilas zdjecia z usg na forum. Mi sie to nie udalo jakos. Pozdrawiam Cie serdecznie. Oczywiscie ze sie nie gniewam. :laugh: ;D
 
Ewcia-dziekuje bardzo za zdjecia Twojej Dzidzi
Sa swietne,takie kochaniutkie. :)
Ja niestety mam nagrane tylko na kasete VHS a zdjecia nie mam :(
Ale z drugiej strony mam sie super bo kiedy chce to wlanczam i ogladam moja rozrabiare -Kropeczke
Mowimy na nia Kropeczka a nawet nie wiemy jakiej plci jest nasza Dzidzia ;)
 
reklama
Hej Lipcóweczki
Wróciłam ze swoich wojaży po Mazurach a tu tyle zmian:))) Nie wiem czy mi sie podoba ale przyzwyczaic sie trzeba. A ilez czytania miałam.... od wczoraj na raty nadrabiałam zaległości.
Bardzo sie ciesze z powrotu Tusi - na pewno wszystko bedzie ok - super ze jesteś z nami i oszczedzaj sie:))
Dzisiejszy wieczór poswiacam nauce wklejania zjdec bo strasznie Wam pozazdrosciłam i musze opanowac te sztuke zeby sie Wam pokazac - a potem dzidzie. My idziemy na usg za tydzien w poniedziałek - juz sie nie moge doczekac:))
Pozdrawiam Was i wracam do nadrabiania zaległosci
 
Do góry