reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe szkarby mają już roczek!-ŻYCZENIA!!!

reklama
Az mi glupio ze ja takie zaleglosci mam!!!!:zawstydzona/y:
Kochane roczniaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wszystkiego Najwspanialszego!Kolejnego cudownego roczku,zeby kazdy dzien byl wielka przygoda!!!duuuzo zabawek...radosci...i samych cudownych chwil....zyczy cioteczka Iwona z Briankiem:):-):-):-)
 
Oliwerku, dokladnie rok temu twoje sliczne oczka spojrzaly pierwszy raz na mamusie!! Od tego czasu wiele sie wydarzylo, duzo widziales i poznales nowe rzeczy!!! Zyczymy Tobie by kazdy kolejny roczek byl dla Ciebie pelny pozytywnych niespodzianek, zeby otaczali Cie tylko zyczliwi ludzie i zeby zawsze bylo dla Ciebie tak kolorowo i fajnie jak na wseolym miasteczku!!!

Piateczka od mlodszego o dzien kolegi Allanka, jego mamusi, tatusia i braciszka!!!
 
Dla Kacperka rowniez, duzo usmiechu, zabawek, wielu przyjaciol, samych szczesliwych dni, zeby sloneczko zawsze dla Ciebie swiecilo kochany!!!
Rosnij zdrowy i duzy i zebys byl zawsze pociecha dla rodzicow!!!

Buziaczki od cioci Agatki, Allanka, Kristiana i fasoleczki!!!
 
;-)Krecik dziekujemy b za pamiec:-)

Dla oliwierka

Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!

Oliwierku rosnij duzy i niech slodziutki usmieszek na twojej twarzy zawsze gosci.najlepeze zyczenia urodzinowe przesyla kacperek z rodzicami ;-):-):-D;-):tak::rofl2::-)
 
Nastusiu Oliwierku Kacperku z okazji PiErWszyCh UroDziN:rofl2::happy::cool:

Kolorowych snów,uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego pieska i kotka,
codzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych,
Gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół i wyjątkowej cudownej rodzinki:happy::happy::happy:

Corsini z rodzinką:happy:

 
to mamy kolejnego rocznego dzieciaczka
biggrin.gif
yes2.gif

Olisiu rosnij zdrowy,zawsze uśmiechnięty i jak do tej pory przynos same radości dla mamusi i tatusia....od kolezanki Wikunia piateczka i buziaczek z okazji roczku
wink2.gif
biggrin.gif
 
reklama
przepraszam...skasowalo mi:)

Oliwierku nasz kochany!
Rosnij duuuuzy, niech usmiech nie znika z twojej buzki! Udanej zabawy, dobrej pogody i mnostwa kolorowych prezentow!!!!

Ciocia Jagusia z Julinkiem
 
Do góry