reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcóweczki na FB

*Venicee*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Październik 2006
Postów
1 539
Miasto
Kraków
Hej :D
Nie wiem jak reszta ale ja chciałabym mieć wielu z Was lipcówek na FB :D zawsze na szybko kontakt ,więc co wy na to?Może swoje namiary na prv porozsyłamy? Tylko proszę o info jakie macie tu nicki żebym się połapała :D
 
reklama
ja jestem za, jak ktos ma ochote to prosze o priva ;) dziewczyny, a co wy na to by zrobic jednak tajna grupe na fb, chocby po to by wrzucac zdjecia, czy cos o czym nie chcemy az tak publicznie napisac, jak chcecie to moge zrobic, nie da sie jej wyszukac, ani nie pojawia sie infomracja, ze sie do niej nalezy, na czym mi akurat zalezy.
 
A jak to jest z tym fb? Nikt ze znajomych na fb nie będzie wiedział, że jestem lipcówką 2016? Wiecie, dopóki nie urodzę to nie chciałabym tego.
 
lila nie, wlasnie o to chodzi w tajnej grupie, nie da sie jej wyszukac, ani nie widac nic, tylko czlonkowie tej grupy widza posty i co jest w srodku
 
ja jestem za, jak ktos ma ochote to prosze o priva ;) dziewczyny, a co wy na to by zrobic jednak tajna grupe na fb, chocby po to by wrzucac zdjecia, czy cos o czym nie chcemy az tak publicznie napisac, jak chcecie to moge zrobic, nie da sie jej wyszukac, ani nie pojawia sie infomracja, ze sie do niej nalezy, na czym mi akurat zalezy.

Ja cały czas jestem za fb
 
ja jestem za, jak ktos ma ochote to prosze o priva ;) dziewczyny, a co wy na to by zrobic jednak tajna grupe na fb, chocby po to by wrzucac zdjecia, czy cos o czym nie chcemy az tak publicznie napisac, jak chcecie to moge zrobic, nie da sie jej wyszukac, ani nie pojawia sie infomracja, ze sie do niej nalezy, na czym mi akurat zalezy.
Mi również zależy na tym aby na face być ,,tajną" więc jestem za.
 
reklama
Do góry