reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

reklama
podaję swoje dane, ale ja miałam horror przez pierwsze 15 tyg, więc się nie sugerujcie

wzrost 172
waga przed 72
waga w 22 tc 67-68
 
A u mnie sprawa przedstawia się tak:
wzrost: 168
waga przed ciązą: 57
waga 25 t.c. : 61

Do 20 t.c. nic nie przytyłam za to potem juz 1 kg na tydzień.
 
ja też się pochwalę osiągnięciami wagowymi
wzrost 153
waga przed ciąża 55kg
waga dzisiaj 60kg
jednym słowem kulka do tego mała he he
 
Mila :laugh2::laugh2::laugh2:buhahahaha:tak:;-);-):laugh2: dobre! ale chudzinka jesteś i byłaś:tak:

Brawo dziewczynki wszystkie jesteśmy zgrabne i powabne hihihihi:laugh2::eek:
 
No ja bym się raczej teraz chudzinką nie nazwała... ;-) Zresztą wcześniej też nie - mam po prostu drobną budowę (kościec); z figury przed ciążą byłam bardzo zadowolona. Jak będzie w tym temacie po ciąży, tego nawet zakaukaskie wróżki nie przewidzą. :-D:-D
 
Hm...u mnie to wygląda tak:

Wzrost: 170 cm

Waga przed ciążą: 70 kg

Waga w 22 tygodniu ciąży: 78/79 kg

Jestem już 8, 9 kg na plusie ale do stycznia 2008 roku zamierzam ważyć 60 kg :-D :-D :-D
 
reklama
powodzenia:) a ja bym chciała do stycznia chociaż te 60 ważyć(mało realne-ale wezmę się ostro):baffled::happy:
 
Do góry