reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

reklama
Ankami o co?:laugh2::laugh2:
a tak poważnie chcieć a móc...to różnica :-( ja się zawezmę karmienie piersią mnie "wspomoże" bo zero smażonego tylko gotowane lub z grila tak najlepiej na początku bo nie wiadomo jak dziecko zareaguje...w sumie ja tam z Olą to prawie wszystko mogłam nawet kawkę cienką... ale jak karmiłam to najbardziej zleciałam z wagą:tak:
 
A u mnie raczej niespecjalnie ciekawie:

Waga sprzed ciąży: (chyba, bo ogólnie długo ważyłam 54 ale tuż przed ciążą, w wakacje trochę przybrałam, więc tak liczę...) 56kg przy wzroście 164 cm.
Teraz: 64 :wściekła/y: i jestem wściekła, co będzie dalej???? Do porodu mąż mnie zawiezie samochodem dostawczym (dobrze, że ma go na stanie firmy ...)!
 
Aśka jeśli ty twierdzisz że Ciebie przy 164 cm wzrostu zawiezie dostawczym to mnie przy tym samym wzroście tirem zawiezie...ale kto?? są chętni z tirem?:szok::laugh2::laugh2::laugh2:
 
marika - a ile sie powinno przytyć w ciąży? Ja wyczytałam, że ok. 13-15 kg. To ja już prawie 10 szarpnęłam, to co dalej... ??? Ja mam straszne skłonności - zawsze na diecie byłam i jestem teraz przerażona, czy ja jakoś z tego potem wyjdę...:eek:
 
Hey!!! A poza tym to widzę, że Ty dopiero 5 kg przytyłaś, to co mi tu z tirem wyjeżdżasz??? Ja tyje w piorunującym tempie od 5-tego miesiąca dopiero, dlatego tak się martwię. W lutym miałam kocowe egzaminy na uczelni to jeszcze nikt się nie skapnął że to ciąża..., a teraz - bęben jak nie wiem ...
 
Asiu powiem Ci tak różnie piszą o tyciu, gdzieś kiedyś przeczytałam że powinno się przytyć 8-10 kilo, to już przesada, zobacz ty piszesz że teraz masz na wadze 64 kilo ja z tylu prawie startowałam a may taki sam wzrost..

Wydaje mi się że rzadko się zdarza że kobieta przytyje tylko 13 kilo-naprawdę, chyba że źle na początku znosiła, wymiotowała itp...i ma dużo ruchu w dodatku jest niejadkiem.Wiem że są takie laski(jest jedna nawet na forum która przytyła zdaje się 7 kilo bo przed ciążą ważyła 55 po ciąży 62 i po miesiącu po porodzie wróciła do swojej wagi :szok::laugh2:brawo dla niej i ma 170 cm wzrostu...tylko pozazdrościć...

Piszesz że ja przytyłam tylko 5 kilo ale zobacz z jakiej wagi startowałam....dodam że w pierwszej ciąży startowałam z 51-53 kg a w 38 tyg ciąży ważyłam 79 kilo!!! tu dopiero zaszalałam:no:

Powiem wam tak jeśli macie tylko brzuchy tzn nie idzie wam w ramiona, uda boczki czy dupsko to jest ok...ale na bioderkach zawsze się coś zbiera a nawet powinno troszkę (tak gdzieś wyczytałam)
Zaznaczam aby nikogo nie urazić czy coś ja ekspertem nie jestem ale mam jobla i miałam na punkcie odżywiania, wagi, ćwiczeń, różnych suplementów itp(chociaż sama sobie teraz pozwalam) :zawstydzona/y:
 
reklama
A jak będzie po porodzie tak naprawdę to tylko od nas samych zależy bo można zawsze schudnąć tylko trzeba mieć motywację i silną wolę same chęci to za mało:tak:
 
Do góry