reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

reklama
Anka,

Ja dzisiaj mam do moich pulchnych stópek, pulchne dłonie ... NIe wiem czy w nocy ktoś mnie napompował ? :szok: czuje sie jakbym miała czyjeś kończyny ... no i to może nie zniknąć po porodzie tak szybko, a i może się nasilić wg żrodel medycznych ... także nie brzmi to zbyt optymistycznie :-(
 
Dzisiaj mija tydzień od urodzenia Krzysia i na wadze ubyło mi 8 kg. Jeszcze 5 i wrócę do wagi sprzed ciąży.
W ciąży 70 kg
Przedtem 57 kg
 
Jej mi sie przytyło narazie 20 kilo:zawstydzona/y:jestem w 37 tygodniu, i mam nadzieje ze waga tez tak szybko poleci mi w dół po porodzie;-)gorzej z rozstepami z nimi powalcze napewno dłużej:-(
pozdrawiam:-)
 
Ja jeszcze sie nie wazylam, ale jestem bardzo szczupla wygladam jakbym wogule nie urodzila dzidzi,nie mam brzucha -zaden flaczek tez nie wisi!! mieszcze sie - po 5 dniach(zeszla opuchlizna)we wszystkie ubrania z przed ciazy.:tak: Zobaczycie jak wrocicie do wagi i wygladu sprzed ciazy .. serio glowa do gory ;-) Ja bylam w szoku jak mala wyskoczyla ..ze nie mam juz brzucha.

pozdrawiam.
 
Kasiulec,

No to piękni CI idzie.

Buziaczek,

To super z tym brzuszkiem ... :-) ja jestem ciekawa co u mnie nastąpi :dry:narazie wspominam czasy kiedy było widać mi stopy :-D a nie parówy z francuskim pedicurem :-p a ostatnio wagę omijam szerokim łukiem bo po co mam sobie humor psuć ;-)
 
Ja przezylam szok jak zwazylam sie w drugim miesiacu,to co zobaczylam przeszlo moje wyobrazenia,zgroblam okolo 6 kg,ale zaraz przypomnialam sobie ze ta waga musiala sie zmienic jzu troche na 2 miesice przed,gdyz rzucialam palenie i jadlam i jadlam......teraz jestem w 23 tyg i waze 71 tez masakra,mam nadziej z ezrzuce
 
reklama
Ja jestem 2 tygodnie po porodzie i waze 68,8 a w ciazy 78 jeszcze zostalo mi okolo 10 kilo:-Djak narazie waga stoi ale brzuszek juz duzo sie zmniejszyl
 
Do góry