reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

Dorotka - to gdzie Ty masz tą dziecinę??
Przytyć tylko 1 kg w ciągu 22 tygodni, nie wiem czy pozazdrościć czy pokręcić główką! :szok:
Każda to przechodzi inaczej...
Moja znajoma jest w ciąży w 24 tygodniu i do tej pory nie przytyła ani grama, waży tyle ile przed ciążą - 45 kg. I jak narazie ciąża przebiega prawidłowo.
Ja za to rosnę jak słoń, brzuch widać na kilometr i też wszystko jest ok.
 
reklama
Przydałaby mi się mała dieta. Najgorsze jest to, że muszę zjeść co nieco przed spaniem. I to wcale nie małe co nieco. Inaczej budzę się głoda w środku nocy i nie mogę spać z głodu. No i przede wszystkim dlatego rośnie mi tyłek. Macie może jakieś pomysły na niekaloryczną kolację przed spankiem?
Próbowałam z owocami ale nadal czuję głód po nich.
Jakaś w ogóle jestem nienasycona :-D :-D :-D

Anna - ja jak jestem głodna to jem i się nie ograniczam :-D, po prostu każda z nas ma inny organizm i z tego te różnice. Przecież nie będziemy się głodzić.
Pierwszy posiłek muszę zjeść przed 6 rano! :szok: choć wcale nie czuję głodu, ale ja biorę tabletki 5 x dziennie i muszę najpierw coś zjeść :-(np. jogurt. Potem przed 10, 14, 18, 22 w nocy nie będę się katować i śpię.
Ale kolację jem sytą np. wczoraj ryż, pulpety z królika, sos z marchewką i groszkiem - 2 porcje :tak:
A naleśników z serem przed ciążą jadłam 2 szt, a teraz 2 dla mnie i 2 dla Wiktorka :-pwięc 4. A po jedzeniu koniecznie muszę przekąsić coś słodkiego, mniam
Jem dużo tak mi się wydaje, ale przez te tabletki to zaliczam kibelek min.1 raz dziennie, a bywa że 3:eek:!
Smacznego
 
Hej Anna_79!! Sama się zastanawiam gdzie to moje słoneczko się mieści, bo nie jest ono już takie małe!! Ale lekarz mówi, że mam się nie przejmować, bo rozwija się dobrze, a brzucha nie widać ponoć dlatego, że jestem wysoka i dzidziuś ma się jeszcze gdzie schować!! Więc staram się nie martwić, ale trochę zazdroszczę tym, które mogą się swoim szczęściem pochwalić przed całym światem!!!:-D Mam nadzieję, że niedługo ja też będę mogła!!:tak:

Miłego dnia!!
 
Pastela dobre z tymi naleśnikami:):laugh2: 4 sztuki to standard:tak:
ja też mam apetyt, wczoraj mój mężulek przywiózł mi z giełdy oscypka...takiego wielkiego pochłonęłam go z takim apetytem jak bym z tydzień nic nie jadła.Albo pizza mało kto ma takie zdolności jak ja..wszystkie moje koleżanki zjedzą 3 kawałki i są pełne..ja muszę zjeść całą-no czasem zostawię 1-2 kawałki-ale to rzadko.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Za tydzień w poniedziałek się zważę i podam wynik:szok::laugh2::laugh2:;-)
 
HEJ!!!
JA JESTEM MALUTKA,DLATEGO MARTWIE SIĘ BARDZO JAKIMKOLWIEK PRZYROSTEM WAGI,ALE Z DRUGIEJ STRONY WYWALAM MÓJ BRZUCHOL JAK TYLKO SIE CIEPLEJ ZROBI,ŻEBY GO POKAZAĆ CAŁEMU ŚWIATU,HE,HE :-D

DANE WYSOKOSCIOWO-OBJĘTOŚCIOWE ;) :-WZROST 155CM :-D
WAGA PRZED ZACIĄŻENIEM 55,6KG
WAGA W 22 TYGODNIU 60KG!!!!!!!!!! :zawstydzona/y:
OBĘTOŚĆ BRZUSZKA(PO OBIADKU)-98CM!!!!

A JA SIĘ CZASAMI ZASTANAWIM,GDZIE TO DZIECIĄTKO SIE CHOWA,JAK NIC NIE CZUJĘ!!!!A TU JUŻ PRAWIE SETKA :-D :-D :-D

ALE FAJNIE :)
 
Ja nie podam Wam mojej wagi bo byście się przeraziły !!!!!! ;-) Powiem tylko że mam 157 cm wzrostu i zawsze byłam pulpet a od jakiegoś czasu choruję na tarczyce i jak twierdzi mój lekarz mam 50 % wolniejszą przemianę materii niż normalny zdrowy człowiek :-:)-:)-( A jeżeli chodzi o mój bilans to jestem jeszcze 1,5 kg na minusie :-):tak: Przez wymioty w pierwszym trymestrze schudłam ponad 5 kg a teraz bardzo powoli przybieram ale dzieciątko zdrowie i ciąża też ok przebiega :-) A no i obwód brzuszka 105 cm !!!
 
to kolejne wymiarki:-) :-) :-)
wzrost 165:-)
waga przed 65(ale schudłam do 60 przez wymioty):zawstydzona/y:
waga obecna 69.......to jest 9 na plusie:zawstydzona/y:
PULPECIK!!!!!ale najgożej że mi się odkłada w cyckach i ramionach, wygladam jak atleta...
(Krzysia rodziłam to wazyłam 64!!!!!!)
 
:-) to sie pochwale i ja.....
wzrost 167, waga normalnie 57-57 kilo:happy:
teraz 22 tygodnie i 3 dni ciazy skoczyla na 61 kilo:eek:
zobaczymy co bedzie dalej:baffled: lekarz powiedzial ze teraz powinnam nie przekraczac wiecej niz 1.5 kilo na miesiac i tak dobije do 10 kilo na koniec ciazy... no ale to sie okaze czy teoria potwierdzi sie z praktyka:confused:
NEGRI a co do tarczycy to powinnas byc leczona , wiesz ja wogle jej nie mam , przeszlam operacje 3 lata temu , biore leki i jest ok:tak:
a ty jak masz niedoczynnosc tarczycy to tez powinnam brac uzupelniajce dawki hormonu dla twojego i dziecka dobra;-) pozdrawiam
 
reklama
Do góry