reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

Kurcze a ja dzisiaj mam wizytę u mojej gin i pewnie znowu dostanę opiernicz za to, że tak dużo ważę :szok:. Dzisiejsza waga (ale przed śniadaniem, zaraz po przebudzeniu): 78,4 kg (czyli ponad 8 na plusie). Ale będzie gin kręcić głową, zwłaszcza, że najpierw wchodzi brzuch a potem ja :-D
 
reklama
Tego dzialu jeszcze nie widzialam :)
nie omieszkam sie dopisac :)

naleze do "maluczkich", wzrost 158 cm (bez butow ;))
waga przed ciaza 51,5
teraz jest 57,8 kg wiec prawie 6,5 na plusie...
obwod brzucholka w pepku: 89 cm
dla mnie jest ogromny :-D
 
O, ja też tu jeszcze nie pisałam!
Wzrost: 170 cm
Waga przed: 52 kg
Waga aktualna: 60 kg
21w5d - 8 kilo na plusie

Wczoraj byłam na ćwiczeniach dla ciężarnych i była panna chyba już w 7 miesiącu, cała była szczuplutka, nogi, tyłek, tylko z przodu ogromna piłka jej wystawała.. Z tyłu w ogóle nie dawało się zauważyć że jest w ciąży. Też bym chciała tak wyglądać pod koniec..
 
jutro rano podam wynik bo już ciekawość mnie zżera ile przybyło-bo czuje się pełna:):baffled: kurczę wiem że muszę z jedzeniem przystopować a tu du** wiedzieć a robić tak nadal to różnica czy ktoś mi pomoże.... bo sumienie moje szwankuje:)
 
A ja wróciłam od mojej gin, która powiedziała, że trochę poleciałam z wagą do przodu, ale nie jest aż tak bardzo źle. Z tej radości kupiłam sobie zapiekankę, snickersa i czekoladę. Zaszaleję!
 
Marika, chyba już Ci się oczy przymykają ze zmęczenia ;) przecież Anna na samej górze napisała, ile dziś rano ważyła
 
Ankami ty mnie śledzisz? buhahahaha czuje się prześladowana:):szok::laugh2::laugh2::laugh2::tak:;-)
no dobra zwracam honor-zamykają mi się oczy ale nie chcę iść już leżeć....niby to już moja pora na spanie ale hihihi nie idę!!! zasnę na siedząco! o!!!:-p
 
reklama
No to jak obiecałam rano stanęłam na wadze i widzę kilogram więcej!!! czyli 69.400..matko w zaledwie 6 dni mi tyle przybyło...co to będzie dalej...
 
Do góry