reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

Dziewczyny czy Wasza blizna po cesarce reaguje na zmianę pogody.
Ja miałam dwie cesarki i zawsze jak będzie zmiana pogody to czuję to właśnie na bliźnie. Zawsze mnie boli i "ciągnie". Czy też coś takiego macie?
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi :tak:
Po pierwszej tak bardzo tego nie odczuwałam ale teraz to normalnie jakbym reumatyzm miała... Bardzo niemiłe uczucie przyznam.:-(
 
Ja się już nie zabespieczam, no masz racje buziaczku niech faceci teraz coś łykają mają inplanty zastrzyki, spirale.... a my będziemy marudzić że nie mają ochoty. Oczywiście uważamy ale dwie wpadki już były okresu nie mam kurcze nawet nie wiem ile ale nie dociekam bo jeszcze zaczne się martwić ..............że rodzina się powiększy jak tylko okres przyjdzie to spirala.
 
Ja jestem po 3 zastrzyku i nie mam ochoty na figle-migle:-:)wściekła/y:,a jak już co do czego to też z marnym efektem,nawet skupic porządnie się nie mogę;-):angry:.Plamienie mam juz od tygodnia,jednego dnia lżejsze,innego większe:baffled:.
A mi po zastrzyku wszystko ok-żadnego plamienia i wogóle. A sama mi polecałaś:-D:-D:-D
 
reklama
Ja się już nie zabespieczam, no masz racje buziaczku niech faceci teraz coś łykają mają inplanty zastrzyki, spirale.... a my będziemy marudzić że nie mają ochoty. Oczywiście uważamy ale dwie wpadki już były okresu nie mam kurcze nawet nie wiem ile ale nie dociekam bo jeszcze zaczne się martwić ..............że rodzina się powiększy jak tylko okres przyjdzie to spirala.
Ohoho czyzby osadzila sie fasolinka? Zanet nie robisz testu ? :rofl2: ja bym juz chyba umarla ze strachu :-D. z M nie za dobrze a tu prosze figielki sie robi:rofl2::tak::-):-D:-p:happy: a na jaka spiralke sie zdecydowalas?
Spirala też jakaś droga,prawda? a na ile ją się zakłada?
Nie wiem ale kiedys kosztowala okolo 500zl, ale na 5 lat sie zaklada albo na 3 . z tego co ja wiem ....:sorry2:
 
Do góry