reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki "Regionalnie":)

aneta-h

lipcowa mama
Dołączył(a)
7 Listopad 2009
Postów
1 072
Miasto
Zabrze
Hej! Zakładam ten wątek dla przyszłych mam lipcóweczek ze śląska. Mam nadzieję że będzie nas dużo! Wpisujcie się dziewczyny!
 
reklama
wkleję to z tamtego wątku bo rzeczywiście tam zaśmiecamy :)

Ja też byłam na 23 :)A weszłam do gabinetu o 23.40 :) 11 Grudnia mam na 18.20-udało się umówić na wcześniejszą godzinę.Będe trzymała kciuki za Twoją wizytę.A widziałas już fasolkę i serduszko na pierwszej wizycie? bo Ty wczesniej stsounkowo byłas.Ja byłam w 7tyd i 3 dniu ciąży
 
Mi podgłośnił usg i było słychać bicie ;))
Będziesz chciała rodzić w Rybniku?Bo ja raczej tak szczególnie ,że mnie czeka cc ze względów okulistycznych
 
Oj to super,też bym już chciała usłyszeć serduszko mojej fasolki :) Niewiem jeszcze czy w Rybniku czy w Zabrzu? Fajnie by było rodzić w szpitalu naszego lekarza,w sumie to nie jest znowu tak daleko,ale czytałam chyba na "znanym lekarzu" komentarz jednej dziewczyny co pisała że też pojechała ze doktorem do Rybnika i widziała go dopiero w 2 dniu po porodzie,więc troche beznadziejnie nie?
Uciekam do łóżeczka,jutro do pracy,na razie dobrze się czuję i nie mam przeciwwskazan więc sobie powoli i na spokojnie pracuje!
 
No ja też uciekam:)ja mam mocny dosyc katar i kuruję sie w domu-mam nadzieję,że mi przejdzie.Mam jeszcze mdłości i ból piersi-no ale cóz takie uroki ciąży.Dobranoc :)
 
wlasnie mi sie wydaje, ze to troszke zasmiecanie forum...bo jest specjalny dzial regionalny- tu mamy forum glowne nas lipcowek- dziwnie tak, jak kilka dziewczyn ze slaska bedzie pisalo tak osobno?....
 
Bardzo serdecznie zapraszam Lipcóweczki z Dolnego Śląska:)
Sama jeszcze nie wiem, gdzie będę rodzić, więc Wasze rady będą bezcenne:tak:
 
reklama
Witam serdecznie!! Ja jestem z Oławy i postanowiłam rodzić oławskim szpitalu, mimo że Wrocław niedaleko. Ale leżałam już w szpitalu na Brochowie i mam bardzo złe doświadczenia.

Lekarza tez wybrałam z Oławy i jestem bardzo z niego zadowolona. Jestem w 8tc :))))

A dokładnie skąd jesteś?
 
Do góry