reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

aim

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2016
Postów
1 960
Dieta i ćwiczenia- nie tylko żeby zgubić kilogramy ;) również dla zdrowia i dobrego samopoczucia :)

To może na wstępie polecę stronę mojemusli.pl - kupiłam tam dwie tuby. Dobry skład, smak fajny- i z jogurtem naturalnym to zawsze jeden posiłek dziennie u mnie :) szybkie do zrobienia i zjedzenia a to ważne przy wymagającym maluchu.

No i zaraz jak tylko skończę karmić to mąż przejmuje młodego a ja lecę na basen :)
 
reklama
Super że powstał wątek. Mi zostało jeszcze 4kg ale chciałabym zrzucić z 7kg. Jeszcze tydzień połogu został a później mam w planie wrócić do squasha bo inna aktywność czarno widzę :)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab, myślę że jak się pokombinuje to da się różne formy aktywności dopasować do dziecka :)
 
Ja narazie planuje ćwiczyć w domu a po wakacjach naszych kupuje karnet na zajęcia typu aerobik itp. Myślę, ze uda się wyjść z domu na te 2h :)
 
Aim ale to bardziej chodzi o moje lenistwo. Jakoś łatwiej mi utrzymać dietę niż zabrać się za ćwiczenia. Przez pierwsze dwa lata posiadania Multisporta skorzystałam z niego raz, później było ciut lepiej bo parę razy wybrałam się na zumbę ale ze u mnie ciężka sprawa z koordynacja to więcej miałam smiechu niż ćwiczeń :) a później tabata i w miarę regularnie squash. Potem ciąża to ponad 6 miesięcy przerwy . Także ze mnie to taki leniuch :)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab mi nadal zostało 3 kg sprzed ciąży a już ponad 7 tyg mamy. Więc długo mi się trzyma. Używałam perfecta mama do ujedrnienia ale nie widzę roznicy.
Ale ja to jak czasu nie mam jeść to jem barona, ciastka i dziwię się ze nie tyje. Ale Artur ma tlusto słodki pokarm. Ale muszę wziąć się za siebie i jakoś zacząć lepiej się odżywiać bo już czuję że nie ma dnia aby mnie żołądek nie bolał pod koniec dnia. Ćwiczyć to ja mogę jak mąż wraca z pracy. Ale raz próbowałam w czasie połogu to Jeszcze za wcześnie było.
Czy też tak macie ze jak lezycie na boku to was Poli wnętrze brzucha, taki nacisk? Nie wiem czy mi mięśnie wróciły na miejsce

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi dopiero jakiś tydzień temu się mięśnie brzucha zeszły jak dotykałam. Ale nic mnie nie bolało tylko na dotyk była między nimi przerwa.

Też miałam problem co jeść na szybko w ciągu dnia- od jakiegoś czasu wieczorem robię sobie jedzenie do pudełka, zupełnie jak do pracy, żeby na następny dzień tylko wyjąć z lodówki i zjeść.

Mi też się czasem nie chce ;) ale warto walczyć z lenistwem, to daje fajne poczucie satysfakcji :)
 
No i dziewczyny to ma być wątek MOTYWACYJNY a nie do usprawiedliwiania się dlaczego nic się nie robi ;) właśnie o to mi chodziło pisząc na głównym czy będzie dla kogo ten wątek zakładać...
 
No to mi nadal się nie zeszły ;(

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ahh, wątek dla mnie! [emoji4]
Emol, mi mięśnie też do końca się nie zeszły.. ale mam ćwiczenia odpowiednie i codziennie ćwicze.

Oprócz ćwiczeń na zejście mięśni brzucha, co drugi dzień pedałuję na rowerku stacjonarnym. Na razie udaje mi się po 15 min, a mój cel to 40 minut. Do tego codziennie spaceruje z wózkiem, jeśli na liczniku nie ma 5 km to nie wracam do domu. [emoji12]

Aim pomysł z pudełkami jest mi znany, pół życia tak przeleciałam, teraz też czasem wieczorami robię sobie na następny dzień.
To twoje musli fajna rzecz. Ja jem na śniadanie coś w tym stylu, tylko nie mam gotowca ;) Płatki jaglane, płatki owsiane, siemię lniane, jakieś inne dodatki, np. wiórki kokosowe + owoce. Zwykle banan i borówki, śliwki suszone. Do tego jogurt naturalny albo mleko, łyżeczka miodu. Ja jem bezlaktozowy nabiał, bo po zwykłym niestety wzdęcia..

U mnie sytuacja kilogramowa jest taka, że wszystko ciążowe zrzuciłam, ale zostały mi ok. 3 kg przedciążowe, które sobie przytyłam rok temu po wakacjach ;) Także celem jest zrzucenie tego, najlepiej do moich urodzin pod koniec października. [emoji5]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry