reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

Dziś udało mi się zrobić 30 przysiadów tzw sumo czy jakoś tak z dzieciowyn obciążeniem i około 20 wykrokow na każda nogę również z obciazeniem[emoji4]
Dieta póki co nie ruszona, bo dziś był dzień pod znakiem raczek i cieszyłam się jak cokolwiek zjadlam[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja pauzuje z ćwiczeniami też przez chorobę teraz niestety
Dieta jest ok, wczoraj przyszła mi kaszka z mixit.pl -nawet dobre, grunt że zdrowe :D i czekam na nowe musli bo skończyłam wcześniejsze. No i przyszedł też słód jęczmienny, zobaczymy czy podziała na produkcję mleczka.
 
Misia w sumie nie bardzo co masz ogarniac. Głowie tylko chybra i aim nas stara się motywować, ale albo chore, albo @ i większość z nas jeszcze regularnie nie ćwiczy i nie jest na diecie :)
 
Emol i tak poczytam jakie plany macie ja chcę schudnąć 25 kilo, ale z 10 też będę zadowolą a :) właśnie zjadłam warzywa i rybkę i zaraz śmigam na siłkę :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki mocno za Ciebie:-)

Ja nie chce nic schudnąć tylko chciałabym spowrotem pośladki ale nie umiem się zmobilizować do ćwiczeń:p

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia trzymam kciuki za determinację.
Pumelova mi też pupa trochę opadła. 2.5 kg mi jeszcze zostało do zrzucenia Ale jakoś mega złe też nie jest. Ale tak jak Ty nie mam czasu ani siły się mobilizować.
 
reklama
Czas się zawsze znajdzie ;) jak pisałam są nawet zestawy do ćwiczenia z dzieckiem na rękach jeżeli by był taki dzień że się nie da odłożyć nawet na 15 minut :)

Ja od tego tygodnia wracam do ćwiczeń. Waga mi skoczyła lekko do góry-jest taka jak gdy zachodziłam w ciążę ale biorąc pod uwagę jaka ona jest (granica prawidłowej i niedowagi) to byłoby niepoważne robić z tego problem. Mi tyłek już wrócił do zadowalającego mnie stanu. Teraz tylko muszę pracować nad fałdką na brzuchu.
 
Do góry