reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

reklama
Misia idziesz jutro na silke?
1512765713-b5c1c72d84558af5-aaaaaa.png


Na abt?
 
Dzisiaj idę do znajomych, a poza tym plecy mi się popsuly, już od wczoraj lecę na przeciwbólowych lekach bo nie chodzilabym. Może jutro na bieżnie choć wpadnę, polazic.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia na wszelkie bóle pleców czy stawów polecam maść Benguy , mi bardzo pomaga.
Ja w tym tyg ćw tylko 2 razy, ale waga mi spada heh, czad, chyba to całe zatrucie i ogólny stres tak działa. Ale dostałam wczoraj na imprezie firmowej paczkę i żrę od rana praktycznie samą czekoladę, massssakra:-p
 
Misia ja jutro również od ok 10 będę. Tylko idę na zorganizowane bo nie chce mi się w wolny weekend być na siłowych.

Chybra należy się coś od zycia
 
Kurczę jakoś zapominam tu pisać:-p Ogólnie od pon do pt ćwiczę, chyba że gdzieś jadę, wczoraj Sukces Chody, a dziś jej nogi z Bikini, a jutro mamy trochę jeżdżenia i załatwiania.
 
reklama
Do góry