reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

reklama
Gdzie się będziesz przepisywala z siłowni? Bo podobno do Max lutego mają być, tak mi powiedziała jedna instruktorka. Wczoraj się dowiedzieli.
 
Kurcze no nie wiem może ktoś przejmie to miejsce. Liczę na city fit.
Chybra mój mąż pracuje w bor. I musi trzymać forme choć tak jak ja jest gruby. Takie z nas dwa misie.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to mi się pomyliło. Chwilę po tobie wyszłam z szatni i widzę faceta 2x2 w okularach więc myślałam że to on.
 
Misia chyba jestes zbyt krytyczna w stosubku do siebie powiem szczerze ze po Twoich opisach siebie na BB wyobrazalam sobie Ciebie jako taka grubaske z 5 faldkami a jak zobaczylam Twoje fotki to szczena mi opadla- powiem jedno! Mega fajna babka z Ciebie!! I maz tez wcale nie taki gruby!


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też myślałam ze jest "gorzej". A powiem ze po prostu jesteś wysoką i zbita. Dlatego na 100% pewna nie byłam ze ty to ty bo niby mówisz ze tak źle. Fajnie wyglądasz. :)

Kiedy idziesz na siłownię? Może kiedyś(nie jakoś bardzo późno bo ja zamkną :)) razem się wybierzemy. Np jutro? Ale ja dopiero pod 21 mogę bo mąż wtedy wraca z pracy. Byśmy sobie pogadaly:)
 
Do góry