reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

tygryskowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2010
Postów
1 635
Myślę, że czas na wątek, w którym będziemy pisały o zakupach dla nas i dla Maluszków:tak: Na pewno niektóre z nas poczyniły już pierwsze zakupy.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja już się pochwaliłam w wątku z brzuszkami, że zakupiłam wczoraj, a w zasadzie Pan Mąż zakupił spodnie ciążówki ;) brzuszek powoli rośnie, a wypatrzyliśmy baaardzo fajne spodnie w H&M, takie z gumeczką, będą jak znalazł na święta! A że była przecena i kosztowały tylko 60 zl, to ... już są moje :D:)))
 
ciuchów na razie nie muszę kupować ;-) poczekam na brzuch i jak już będzie niewygodnie w tych spodniach co mam ;-) ale za to kupiłam krem na rozstępy i na biust :tak:
 
No tak, ja też kupiłam krem na rozstępy bio-oil. Dla dzidzi planuję kupić jakiś ciuszek po usg w styczniu:tak:
 
Ja mam obiecane ciuszki po synku kuzynki :) Łóżeczko, wanienkę i wiele innych drobiazgów też mam obiecane :-) Co do zakupów już dawno temu zakupiłam(z likwidowanej hurtowni) butelki i grzechotki za grosze...więc to już mam, Będę musiała tylko kupić do butelek nowe smoczki...bo parę lat już minęło. Marzę już o wózku z fotelikiem wpinanym w stelaż - będzie lato więc rewelacja...ale takie zakupy to myślę ze najwcześniej w czerwcu, póki co nie chce zapeszać...nie ukrywam że na samą myśl zakupów dla maluszka czuję się podekscytowana i to bardzo :-)
 
reklama
Allllllllllllllle cudny wątek :)

Ja zaopatrzyłam się w koszulę, która będzie rosła razem ze mną (mam nadzieję :p), bo z tyłku ma rozciągliwe gumeczki, i sweterek narzutkę, rozglądam się za spodniami ciążowymi, bo moje mnie już cisną.

Ale nie ukrywam, że jak jestem w jakimś sklepie i są ubranka dla dzieci, to zawsze na te maciupkie rzucę okiem, ale jeszcze nic nie kupuję, właściwie wszystkie ubranka po Zuzi odkładałam więc mam niezły zapas, ale jak się okaże że będzie chłopczyk to na bank kupię coś w niebieskim. Polecam na allegro kupować zestawy ubranek, ja tak kilka dla Zuzi kupiłam i nawet czasem nadal kupuje, bardzo fajna sprawa.

Wózek też mam po Zuzi, spełnił moje oczekiwania, wymienie tylko opony i będzie git. U nas wpinanie fotelika do stelaża wózka nie zdało rezultatu, na początku Zuz była za mała i wydawała mi się wykrzywiona w foteliku, a później stwierdziłam, że w gondoli jest jej wygodniej i jak jechaliśmy na zakupy to zawsze ją wypinałam z fotelika i wkładałam do gondoli, by mogła zmienić pozycję.
 
Do góry