reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Ja własnie rozglądam sie za spodniami ciażowymi a i witaminki kupiłam.Co d wiekszych zakupów poczekam do wiosny..nie chce zapeszyć
 
reklama
kurczę, ja teraz nie będę robiła prawie żadnych zakupów. Spodnie ciążowe mam- 2pary, jakieś bluzki też. Może na wiosnę jedynie coś sobie kupię takiego wiosennego:tak::tak: a co do wyprawki, to cala jest, oprócz kosmetyków i jakiś tam pierdółek:tak::tak:

A powiem Wam, ze świetnie sie robi zakupy dzieciaczkowe:-):-):-)
 
Dziewczyny, a ja muszę kupić bluzkę kryjącą brzuszek:confused: my o ciąży zaczniemy mówić po I-trymestrze, więc potrzebuję coś na święta by zakryć brzusio. Nie mam pomysłu jaki wzór wybrać.
 
Dziewczyny, a ja muszę kupić bluzkę kryjącą brzuszek:confused: my o ciąży zaczniemy mówić po I-trymestrze, więc potrzebuję coś na święta by zakryć brzusio. Nie mam pomysłu jaki wzór wybrać.
Nie będzie jeszcze widać to za wcześnie, kup sobie jakąś luźniejsza bluzeczkę i już ;-) albo tuniczkę.
 
Tygryskowa jak mały brzuś to zdecydowanie luźna tuniczka, po pierwsze schowa co nie co, a po drugie z pewnością będziesz ślicznie wyglądać :tak:proponuje wesołe kolorki możne kwiatki? Do tego leginsy lub jeansy i będzie bomba :-) ;-);-) żarcik :-D:-D a może sweter w renifera?
 
Ja jeszcze nic nie kupiłam (poza kwasem foliowym i oliwką) będę robić zakupy po pierwszym trymestrze. Wiem po pierwszej ciąży, że to ogromne koszta i nie jestem w stanie wyłożyć na raz w czerwcu, a z oszczędzaniem to różnie bywa. Sam wózek to ogromny wydatek a ja niestety nie mam po córce. Jestem (chyba :-D) już mądrzejsza po pierwszym dziecku i wiem mniej więcej co się przydało, a co nie, także teraz idę jak w dym i kupuję konkrety (hahaha naiwna baba:-D)
 
Jestem (chyba :-D) już mądrzejsza po pierwszym dziecku i wiem mniej więcej co się przydało, a co nie, także teraz idę jak w dym i kupuję konkrety (hahaha naiwna baba:-D)

haha :-) ja mam tak samo...teraz już wiem co kupić a co mogę sobie darować :-) choć znając życie dam się skusić na jakiegoś małego "bonusa" :p
 
reklama
Ja ciuszki mam po martynce chyba że bedzie chłopak to coś bedę musiała pokupować chłopięcego. Wózek mam jak nowy po Martynce bo mało go używałam niebieski. Fotelik samochodowy jest łózeczko drewniane mam bo Martynka już śpi w kojcu. Jedyne co planuję kupic to pościele z baldachimem no i wszystkie pilegnacyjne produkty i materacyk do łózeczka ale to dopiero gdzieś od marca zacznę.
A z ciuchów dla mnie to patrze za ciążówkam spodniami bo widze że brzuszek zaczął się pojawiać więc pewnie jak wrócę po świętach z PL to w coś się zaopatrzę :)
 
Do góry