reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
dzieki dziewczyny, właśnie myślałam nad fp tą z biciem serca, no ale ceny powalają...:confused2: Mam jeszcze jedno pytanko, swego czasu sporo z was kupowało termometry do ucha w lidlu, widzialam ze sa znowu w promocji od czwartku i zastanawiam sie czy nie kupic, bo te zwykłe to porażka....jak one sie sprawuja?dobrze działają?
 
justa 1404 ja mam ten termometr lidlowy i jest calkiem ok , podaje prawdziwa temperature i nie przeklamuje

woww nadalka jakie bosskie bodziaki - no suuper!!!
 
Ostatnia edycja:
Taki termometr to zbawienie, mam porównanie, bo z córką nie miałam, a chorowała dość czesto, wczesnie poszła do złobka. Mierzenie temp było nieraz katorgą, bo małemu dziecku nie wytłumaczysz, że musi czekać, a tu jedna sek i już :tak:
 
reklama
A ja muszę się pochwalić zakupem:-D razem z bratem moim i jednocześnie chrzestnym Cezarego uzgodniliśmy, że potrzebny jest nam kojec. Chciał nam kupić na miejscu, ale stwierdziłam, że sama kupię w Internecie dużo tańszy. Zakupiłam jakieś 70zł tańszy niż w sklepie i jak na razie jestem zachwycona! Lampeczka wibruje łóżeczko, świeci zmieniającym się światłem i śpiewa, ale jak! jedną z piosenek jest nutka Jasona Donovana Sealed with a kiss! szczena mi opadła, aż miło słuchać:-D oczywiście w wykonaniu takim typowo dziecięcego radyjka. Ma przewijak, moskitierę, dwa poziomy i do tego te piękne soczyste kolory! ależ się podjarałam gdybym mogła sama bym się tam wpakowała:-D:eek::confused2::rofl2::-D
 
Do góry