reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

mea uwierz że jak zobaczyłam ceny na limango kampanii cocodrillo to też mi szczena opadła, a szczególnie gdy zobaczyłam śpiwór który kupiłam Nadii w ich outlecie za 40 zł, a na stronie mieli go za nie całe 100 zł oczywiście po przecenie !!!
zresztą w ich sklepie firmowym widziałam ostatnio pajaca za 49 zł więc pozostawię to bez komentarza szczególnie że za tyle to ja kombinezon przejściowy u nich kupiłam i to pierwszy gatunek :no::szok:
 
reklama
Ja się zastanawiam kto u nich robi zakupy w normalnych cenach:-D Ubranka są fajne gatunkowo i bardzo ładne, ale jak mam zapłacić 60 czy 70 zł za leginsy dla małej, które za miesiąc będą za małe :szok: to szkoda słów. Daria super, że masz dostęp do outletu:tak: bo przynajmniej ceny tam są bardzo ok
 
Ja mam taki większy 9-12 miesiecy z endo po córce sis, ale jeszcze jest za duży. Także ten co teraz chce kupic, to jakby na teraz miał być, dlatego mam dylemat, a kosztuje 120 zł, dużo jak na kombinezon na 2 miechy... poza tym wkurza mnie trochę, że w rozm. 74 butki są już osobno, a nie połączone z nogawkami, to wygodne ejst dziewczyny? no bo widzialam, ze w tych wiekszych rozmiarach to prawie wszedzie tak jest.

Ja co prawda kupiłam małej u nas na rynku w rozm 74, z zakrytymi stópkami i z zamykanymi rękawkami i było ich sporo, nasz kosztował 65 zł... Ja mam wielką dziewuche i teraz już jest akurat:confused2:
 
DariaN z coccodrillo w limago to przegieli..ceny takie jak w ich sklepie internetowym:eek:. Ja staram sie coś wyczaić fajnego na allegro, chyba że jakaś fajna promocja w sklepach się trafi. Na razi emam jeszcze przejściówkę i jeden niby cieplejszy na zimę ale jest w sam raz. Woże Małego w śpiworku więc teraz przewążnie grubszy sweterek starcza.

Wczoraj była w tesco i znalazłam tą mate Lamaze o której wam kiedyś pisałam za 75 zł nową:szok:. A w takiej cenie (z przesyłką) chodzą na allegro używane. Dobrze żę jednak jej nie kupiłam bo szlak by mnei chyba trafił. I była tez ta mata 3w1 któa skąłda się w domek za 150zł na all po 200 zł.
 
szczerze to nie mam pojęcia kto kupuje w regularnych cenach w cocodrillo ale chyba kupców nie brakuje skoro jeden z właścicieli jeździ panamerą (porsche) !!!! jak są wyprzedaże czy przeceny to jakoś idzie ale normalnie to :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
ja dziś mam w planach nawiedzić outlet bo trzeba zacząć kompletować garderobę na 74
ostatnio trafiłam niezłe perełki o takie:
20121120_103822.jpg
sweterek ma plamkę pod napisem ale wygląda to tak jakby miało tak być !!! (12 zł/79zł)


20121120_103842.jpg
te spodnie na zdj są z podszewką wiec na zimę w sam raz i kosztowały 19 zł normalnie też ok 80 zł
20121120_103856.jpg
te kupiłam za 29 zł (69 zł)
20121120_104336.jpg
buciki to już w normalnej cenie 29 zł
 
Daria, rewelacyjne ciuszki! Uwielbiam CDRL, ale tylko jak są tam wyprzedaże!!!! Wtedy ceny maja ok i można fajne rzeczy kupić:tak:

 
reklama
Ann super, że jesteś zadowolona, bo ja niestety ze swojego z allegro nie bardzo :angry: Koleś nawet nie raczył go wyprać przed wypraniem, a szczególnie ciepły też mi się nie wydaje :-(
Daria super ciuszki :tak:
 
Do góry