reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

hej :) dziewczyny, jak się nazywał taki stoliczek interaktywny, ze dziecko moglo na lezaco cos na nim wciskac, a potem, jak bylo wieksze moglo siedziec????

chyba Eve to miala u Ady????
 
reklama
Mamcia - ja mam z littles tikets i do dla Wojtka, ada nie miała. Miała zwykły stolik edukacyjny (niemiecko-angielski) z chicco. Jest gdzies w piwnicy jeszcze.
 
Chciałam tylko napisać jeśli ktoś byłby zainteresowany o kojcach. Widziałam na żywo dwa SUPER KOJEC BERBER HORN +MATERAC+3XGRATISY+MOSKI (2837330018) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oraz KOJEC DZIECIĘCY 100X100 ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE PLAY (2826018006) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Plus tego drugiego jest taki, że jest bardzo mały po złożeniu więc jak ktoś dużo podróżuje to może służyć właściwie jako łóżeczko, ale minusem jest to, że na dole jest tylko dykta, którą jak dziecko przypadkiem podniesie to siedzi na pałąkach wystających i to jest masakra. Ten pierwszy natomiast jest typowo do domu. Stabilny, fajna siatka, że się dziecko nie obije i przede wszystkim ma materacyk więc jest wygodnie miękko dziecku, a nawet jak materacyk dziecko podniesie to i tak jest w porządku siedzisko.

Mój tata się pytał co kupić emilce i nie mam pojęcia co mu powiedzieć.
 
my mamy kwadratowy duży kojec Brevi Circus Europa, bardzo polecam! Nie lubię prostokątnych kojców, dziecko ma tam mało miejsca

Ala jeszcze nie używa, ale już na nią czeka :)
 
reklama
Do góry