reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Ann
1. Masz prawo zwrotu do 10dni jeżeli nie była to aukcja. Wysyłasz jak chcesz :-) jak sprzedawca otrzyma towar to ma bodajże 14 dni roboczych na przelanie pieniędzy :-)
2. Ja polecam BabyOno, mało jakie są do tej kwoty a one mają dobrą opinie i fajną cenę, sama się nad nimi zastanawiam => Nianie i monitory oddechu - Sklep internetowy Pluto ;-)
3. Tylko i wyłącznie Tefal :tak:

Z tym kojcem to hmm.. chyba wezmę tańszy bo szkoda kasy jakby tak nie chciał.. myślę nad typ: ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE, KOJEC CARETERO SIMPLO +TORBA (2834197475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co myślicie?
 
My mamy Fiskarsa i są rewelacyjne, Tefal u mnie krótko wytrzymywał (ale ja ogólnie jestem śtednio cierpliwa, wszystko muszę szybko i nie zawsze pamiętam o tym, żeby metalem po teflonie nie szorować ;))
 
Nadalka fajne krzesełko
dziewczyny troszkę zejdę z tematu dzieci ale planujemy zakup zlewu, ma któraś granitowy bo nie wiemy co to warte...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aiwpa, ja mam ten: Zlewozmywak antracyt Teka Aura 60 B-TG 88404 - wyposażenie łazienek - Lazienkaplus.pl tylko bez tej małej komory.. cieżko jest go utrzymać w idealnej czystości.. ma zacieki, które nie dadzą się domyć (pomimo, ze mam polecany przez Tekę środek do czyszczenia). idealnie by bylo, jakbym nie zostawiała na noc naczyń do wysuszenia na nim i trzeba go zawsze na noc doczyścić i wysuszyć... ja tego nie robię i dlatego mój nie wygląda za ciekawie... nie wiem jak się sprawa ma z jasnymi

Nadalka
, fajowe krzesełko :)
 
Do góry