reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Nadalka- mamy podobne tylko z kółkami także z przodu, Czarek jest nim zachwycony. Ma trzy poziomy ustawiania oparcia i kilka wysokości. Jest dosyć głęboki także malutki się nie zsuwa. Jak dla mnie mega udany zakup:-)
 
reklama
Fiskars ma dobre noże, chciałabym komplet. Ja miałam patelnie tefal ale sie zniszczyły po jakimś czasie i kupiłam Zelmera. tylko po przeprowadzce okazało sie, ze nie działają na indukcji i kupiłam ceramiczne, bardzo fanjnie sie na nich piecze

wika - ja bardzo chciałam ten zlewozmywak, ale u mnie by sie na długość nie zmieścił i mam jakiś inny, w zasadzie no name kupiony w castoramie razem z baterią tez w takim kolorze. Ja nie narzekam, przecieram szmatka i jest ok, a nie jestem jakoś specjalnie dbała o to. Te w jasnych koorach to zachodzą, wiem bo siostra ma i jak sie kawe wyleje czy herbatę to później takie ciemne plamy zostają.

nadalka - fajne krzesełko, jaki wzór wybrałaś??
 
Ostatnia edycja:
Nadalka, Nati przejrzałam dokładnie te Wasze krzesełka i mam identyczne po Igorku, tylko Baby LOve :tak:;-);-) Musze je chyba znieść już ze strychu!

Eve, to ja nie wiem, czemu u mnie takie zacieki zostają na zlewie...
 
reklama
Przez dwa lata intensywnego użytkowania wygląda jak nowy. Tapicerka łatwo sie pierze, ma regulację oparcia, nie jakąś szałową, ale jest, łatwo sie to obsługuje jedną reką! Regulowany ma zagłówek... ja jestem zadowolona... w styczniu już musimy zmienić Igorowi na wiekszy, bo nam wyrósł juz z tego...
 
Do góry