reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

A ja to chyba zaoszczędze w przyszłości na zabawkach.:-) Moje dziecko ma mate, leżaczek, pałąk a jego ulubione zabawki to: czarno-biała torba po prezentach, dwie moje czarno-białe koszulki i mała zebra od babci. Wszelkie inne zabawki leżą i zero zainteresowania. Aż głupio na spacery ze szmatami chodzić no ale co poradzić :-)
 
reklama
Taki termometr do czółka czy ucha to super zbawienie. Ja wszędzie zabieram bo on mierzy równiez temp. wody jak chce mleczko zrobić czy cosik...
właśnie polecicie jakiś kombinezonik na jesień? I ile rozmiarów większy się kupuje?
A kiedy kupujecie kojce dla dzieci?
 
Mea, ja używam jak mleko MM robię:-) więc mierzy, można nawet przestawić go na funkcję food, i mierzy temp. np. jedzenia ze słoiczka - za jakiś czas się przyda..:-)
 
reklama
Do góry