reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Nadalka bodziaki super. Musze zamowic ten o prowadzeniu koparki...B. jest operatorem:-D.
Kaliope...czkamy na link:).
Ten termomrtr lidlowski jest super...ale nie wpadlam zeby mierzyc nim temp. wody, musze sprobowac.
Ja kojca nie kupuje, bo w mieszkaniu i tak nie mam miejsca. A po Gosi mamy takie lozeczko turystyczne/kojec. Mala i tak w tym siedziec nie chciala, ale na wyjazdach sprawdzal sie super:tak:
 
reklama
Eve my też kupujemy kojec. I to taki sam :) Koleżanka ma i jest bardzo zadowolona:) Chociaż nie wiem gdzie go pomieszcze, ale to nic :) Ponoć niezbędny jak dziecko zaczyna raczkować;) A chce się chwilę spokoju :)
 
ja kojca nie miałam przy Zuzi i przy Hani też raczej nie będę miała
dla mnie to zbędne raczej
jakby co to mam łóżeczko turystyczne ale to tylko zagraci mi pokój
ale pożyjemy zobaczymy jak to będzie później
 
No ja przy Adzie też nie miałam. Jak już siedziała sama rozkąłdałam jej na podłosze piankowe puzzle, zabawki i obkladałam poduszkami, ale trzeba było pilnować raczej,a taki kojec to jednak wygoda :tak:
 
sabib mam ten sam tylko w wersji unisex:-D. I faktycznie jest rewelacyjny:tak:.


A chciałam sie Wam pochwalić, pisałyście o tych książeczkach czarno-białych, ale było mi troche szkoda kasy i postanowiłam sama zrobić coś w tym stylu żeby zachęcić małego do podnoszenia główki. A o to efekty...
SDC14092.jpgSDC14091.jpg

A i jeszcze coś rewelacyjnego znalazła ostatnio..Pokrowiec na wózek - Dinuś (2647090744) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.:-)
 
reklama
Do góry