reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

O rany to ja mam małego wielkoluda w domu :-D Kupiłam zimowy kombinezon na 80, bo w 74 śmiga teraz, niby trochę przy duże, ale w styczniu musiałabym wymieniać na nowy. Kombinezon na 68 wytrzymał u nas miesiąc:-D
 
reklama
ann87 gratuluje wygranej aukcji. Kombinezon jak dla mnie REWELACJA. Oby nie był za mały.
DariaN gdzi Ty takie ceny znajdujesz:szok:? 20 zł?!

Ja mam przejściówkę i niby zimowy. Zamawiałam na all używane. Przejściówka super i zawyżona lekko rozmiarówka więc jeszcze smiga w 68. Zimówka niby tez 68 ale jest bardzo na styk i w sumie za gruby to on nie jest:confused2:. Musze kupić coś na 74, ale też porozglądam się za używanym. Na razie mam tą przejściówkę, zawsze sewterek można ubrać.
Dziś zajechałam do ciucholandu bo materiał potrzebowałam, znalazłam fajny i oprócz tego kupiłam małemu 2 pary rękawiczek, śpiworek do spania z Disneya(bo ostatnio to co wyprawia w łóżeczku to masakra) i taką miękką książeczkę królika a dla siebie takie mega ciepłe wełniane rękawice podszyte polarem i za wszystko zapłaciłam 40zł:-). Ależ ja lubie takie zakupy:tak:. B. był pierwszy raz ze mną i był w szoku, że takie firmy można w ciucholandzie spotkać:-D, na słowo nie wierzył.
 
Ja kupiłam na allegro z Marksa i Spencera rozm. 74 z butkami doszywanymi za 60zł z przesyłką chyba. Ciągle za duży, ale na początku listopada nabyłam w second handzie fajny sztruksowy kombinezon Mothercare rozm. 68 za 25 zł:-) świetny jest:-)
A ten duży też się na pewno przyda, bo widzę, że juz Lidzia powoli z 68 wyrasta...
 
Daria, ten z M&S zeszłoroczny pewnie, nie wiem, na pewno używany:-) oczywiście ten mniejszy też uzywka bo z ciuchbudy, ale ja nie mam oporów żeby kupować używane ciuszki dla Lidki. Sama też mam sporo rzeczy z lumpka i wcale się tego nie wstydzę:-) a jak patrzyłam na kombinezony dla maluchów to często droższe niż kurtka dla mnie...
 
to fakt przesadzają z cenami za te malutkie ubranka
ja ostatnio oglądałam sobie kolekcję mayoral to w ogóle mnie ceny powaliły no ale co by ukrywać są śliczne
ja całą dziecięcą garderobę skompletowałam w Tesco na wyprzedaży (body, pajace itp) i u nas w cocodrillo (w większości w outlecie od 5-15 zł za szt)
 
reklama
Do góry