reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Edzia ja też szukam, a patrzę na to jakie ma szelki, czy ma kółka bo przecież nie będę tego nosić, regulowaną wysokość i czy siedzisko rozkłada się tak jak leżaczek, bo Zosia jeszcze za mała do siedzenia.
 
reklama
Eve, jak sie u Ciebie sprawdziło ikeowskie krzesełko? Mam dostać takie od siostry po jej młodszym synku (ma teraz 4 latka), ona je zachwalała, przy starszym (teraz 8-latku) miała drewniane i mówi, że to porażka była..
wydaje mi się też, że połowy funkcji w takim wypasionym foteliku nie użyję.. Pomijając fakt, że niestety drogie są..

Ja teraz poluję na bujaczek FisherPrice używany 0-18kg, ten który teraz mamy, sprężynujący, FISHER PRICE LEZACZEK FOTELIK WIBRACJE MODEL 2012 (2735496754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest świetny, ale jeszcze moment i Lidzia z niego wyrośnie..

w foteliku samochodowym też jej już nogi wystają, ale nie ogarniam, co dalej...:zawstydzona/y:
 
charlotte - ja byłam zadowolona, o wiele bardziej niż z klunkra. W krzesełku dziecko ma jeść a nie leżeć, spać czy jeszcze bóg wie co innego.
Nie wiem czy brigt stars to to samo ale taki spręzyujący jest teraz w Smyku za 89 zł
 
Ostatnia edycja:
aniu -to krzeseko jest bardzo ładne :tak: Tylko strasznie drogie :baffled:
Chciałam tylko napisać, ze Adzie było objetne w jakim krzesełku siedzi, bo była do niego wsadzana tylko jak jadła (karmiona lub później sama). Krzesło z ikea spełniało swoją funkcję, mieliśmy wtedy malutkie mieszkanie,doskonale mieściło się między łóżkiem a drzwiami :-) i kosztowało 70 zł razem z blatem.
 
Ania-aneczka, u nas też nie ma IKEI (w Szczecinie), ale jest firma ARIBA, która wozi z Gdańska, za transport wychodzi ok. 10-12% wartości zakupów, zależnie od tego, za jaką kwotę. Minimum płaci się 50zł. My już mamy tak temat ogarnięty z sąsiadami, że robimy wspólną listę i potem dzielimy się kosztami, im więcej za zakupy w sumie, tym taniej nas transport wyniesie.
Wydaje mi się,że do Bydgoszczy też wożą z tej ariby:-)
 
Ze Szczecina to najbliżej Poznań :baffled:

kosinka - moje buty dzis odsyłam - pomyłka totalna, mam nauczke zeby nie kupować niczego nieznanych firm przez internet.
 
reklama
kosinka - moje buty dzis odsyłam - pomyłka totalna, mam nauczke zeby nie kupować niczego nieznanych firm przez internet.

naprawdę?? a tak fajnie sie prezentowały na zdjeciu:zawstydzona/y: ja czekam na moje ecco, ale cos jeszcze nie wysyłają:baffled:

krzesełko do karmienia mamy zwykłe najzwyklejsze, co prawda ma możliwosć rozłożenia siedziska do pozycji półleżącej, można obniżyć sobie siedzisko, ale nigdy z tego nie korzystałam.. zresztą Igor nie lubił w nim jeść
 
Do góry