reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

czekałam ze 3 tygodnie n buty, bo oni czeaja az kampania sie skonczy i dopiero wysyłaja zamówienia do danego producenta i dlatego tak długo. no buty masakra, ale spiworekkupiłam tam oryginalny i jest super. takze ecco beda napewno ok:tak:
 
reklama
Kurcze, Eve a tyle sie naczekałaś:-(. Tych moich to też jakaś dziwna firma co w necie znaleźć nie mogłam, ale jestem z nich zadowolona i nawet skóra to faktycznie skóra. Niby mają być nie przemakalne, ale to sie jeszcze okaże. A co z nimi jest nie tak?

Wika z Ecco będą ok, bo firmę znasz:tak:. A jakie zamówiłaś?

Krzesełko ja kupie chyba też w ikei. nie mam zbyt wiele miejsca w pokoju, więc kombinwać nie będę. Mamy jeszcze taki po B. (ja miałąm identyczny) taki drewniany rozkładany na stolik, ale on duży jest więc zostanie u rodziców. Przy Gosi go mieliśmy i naprawdę nic innego do szczęścia mi potrzebne nie było. Teraz najważniejsze by był mały i nie zajmował wiele miejsca.
 
Kampania sie skończyła, a wysyłki mają być dopiero od 27.11 . dobrze, ze to półbuty, to mi nie zależy na czasie;-)


1.jpg takie cichobiejki
 
Ostatnia edycja:
Ja mogę dodać od siebie, że wydaje mi się, że nie warto dużo wydawać na krzesełko. Ważne by było bezpieczne i wizualnie ładne. Ja mam po Ali, chyba kosztował ok.230zl. Moja lubiała w nim siedziec, taca fajna rzecz, bo dawałam jej tam zabawki, picie czy pozniej chrupki i potrafiła się tak długo sama sobą zająć.
Mysza ładne te rzeczy takie designerskie, ale bałabym się wydac na nocnik prawie 100zł, co jakby się małej nie spodobał??!!
 
Ze Szczecina to najbliżej Poznań

Eve, najbliżej Berlin, ale cenowo wychodzi różnie.. a ta firma wozi z Gdańska gdzieś na Olsztyn chyba, druga trasa na Bydgoszcz i trzecia na Szczecin przez Koszalin, Nowogard itp. Fajna sprawa jak się meble zamawia, wszystko przywożą pod dom o konkretne godzinie:-)
 
reklama
Ale to firma francuska i więcej rzeczy można w Pl dostać. Ja ją wyhaczyłam na jakimś polskim blogu.
Opakowanie na mleko mam nowe, ale ten ekspres wylicytowałam na ebayu za 9 funtów (czyli jakieś 45 zł). Nowy kosztuje ok 350 zł :-) Jest w idealnym stanie, więc to mój deal roku :szok:
Zuzia - no racja, ale jakoś Ninie jest obojętne do czego się załatwia. Dla mnie bardziej ryzykowne są nocniki z melodyjkami, oklaskami, bo różnie dziecko może to odbierać. U nas jest powiedziane jasno - nocnik służy do załatwiania się a nie do zabawy. Ten taki prosty mimo, że dizajnerski. Nina ma zwykły różowy i wszystko jest ok :-)
Ja krzesełko chcę zmienić na mniejsze, a moje odsprzedam. Przy Ninie kończymy krzesełkowanie, bo mi wstaje i wychodzi sama. Jeszcze mi fiknie i będzie. Chyba kupię tylko taką nakładkę na krzesło, bo w sumie nie potrzebne mi jakieś specjalne z wieloma gadżetami. Ale Nina siedziała w krzesełku długo. Nawet teraz jak maluje to ją wsadzam, bo łatwiej terytorium ogarnąć.
 
Do góry