reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Aniu też je posiadamy:-). Miałam Wam o nich napisać, ale jakoś z głowy mi wypadło. U nas cena chyba 29,99 ale w sumie się nie przyglądałam. Ja już innych nie kupuje, Dady najlepiej nam podesżły i nie będę kombinowć. Teraz pojawiły się 1 premium care,ale to już dla nas nie aktualne.
A reniferek wymiata:-D, rozbroił mnie ten ogonek z tyłu:-D.
 
reklama
ha ha a ja właśnie weszłam na wątek, żeby Wam napisać o tych świątecznych pieluchach, świetne są. Ja kupiłam rozm.3. Niektóre z Was narzekały na ten rozm. z Dady, ale ja nie widzę różnicy. Także polecam na święta jak ta lala ;-)
 
A ja miałam pytać o te Dada rozm. 4.. My używaliśmy 1 i 2, wszystko ok, ale już 3 były szybko przesikiwane, więc zmieniłyśmy na Babydream z Rossmana no i pampersy active baby. Ale Biedronka pod nosem, więc byłoby super, jakby Dady nam podpasowały.. Czy któraś z Was była niezadowolona z 3 a mimo to kupiła 4 i się sprawdzają?
 
ja jeszcze 4 nie kupowałam ale dady3 to była masakra i musiałam przerzucić się na pampers active, tez jestem ciekawa jak sprawdzą się dady 4 w porównaniu z 3
 
dla mnie też każdy rozmiar dady nie robił różnicy,
iga miała taki okres że przy każdej pieluszce kupa leciała i górą i bokiem ,włąśnie nap oczątku myślałam że to od dady ale kupiłam pampersy i było to samo,

nam też czasem przesikiwała ale to jak był źle założony albo był po prostu za duży, ja nie wierzę że ta sama firma i seria a sie różnią :-D
 
Dla mnie 3 dady sie sprawdziły, były duzo lepsze niz pampersy, jedyne których mały nie przesikiwał. Powoli z nich wyrasta, wiec kupiłam te 4 ale chyba są jeszcze troszke za duze, bo przesikały sie nam:dry:.
 
U nas też Dady 3 super, w Pampersy moim zdaniem mniej siuśków sie mieści (tak po nocy). Nawet sprawdzałam chusteczką i pampers po naciśnięciu na niego moczył chusteczkę, więc pewnie pupę małej też, a Dada nie:-). Używałyśmy wszystkich rozmiarów i byłam zadowolona. 4 już próbowałam i też mi pasują. A kupa jaj jest dużo to niestety ze wszystkich się wyleje, u nas głównie pleckami:-D
 
reklama
Do góry