reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Fasolinko coś w tej siateczce jest. Emilka też jest nią przejęta, ale jak jej spadnie to HISTERIA !!!! przez wielkie H:)

Aiwpa ja kupiłam z polarem bo tak doradziła mi mama, która w tym fachu siedzi. Mówiła mi, ze wełna zimna jest no i zakupiłam polar bo ponoć bardziej grzeje. Tzn wełna cieplutka na pewno, ale na początku taka nieprzyjemna w dotyku, no ale to i tak rękawiczki będziesz miała. A może lepiej się sprawdzi niż polar? Ja tylko zły kolor mam bo chciałam granat , ale okazał się być innym granatem i mogłam bezpieczniej czarny wziac, ale olałam to i nie przeszkadza mi jakoś. Ludzie się na tę mufkę patrzą z zachwytem:)
 
reklama
Ha ha u mnie Ania to samo z siateczką, nie daj Boże wypadnie to krzyk straszny. A moja raczej nie płacze więc 1szy raz leciałam do niej, bo myślałam, że coś się stało, a tu jabłuszko upadło... ciekawa jestem czy skórkę od chleba dało by się wymuldać przez taką siateczkę??!!
 
No ja w końcu mam te płyty, dziś pojezdziłam pokupować i muszę sie pochwalić:-). Za 50 zł kupiłam 14 płyt w tym jedna manamu z autografem Kory:tak:. Mamie pomysł się spodobał i jeszcze od niej wziąłam dla taty parę sztuk. Ale sie ciesze, tylko dla B. nic nie mam:sorry2:. Stwierdził zę moze kupilibyśmy sobie wspólny prezent, tylko nie wymyśliliśmy co:baffled:.
Róza mustella faktycznie taki nieciekawy zapach ma ten niby "bezzapachowy":dry:, ja miałam ten krem na codzień ale się przyzwyczaiłam.
 
Oj Eve koniecznie kupuj polecam świetny wynalazek :-)

Jeszcze chciałam Wam polecić takie chustki zamiast śliniaków dla bardzo śliniących się dzieciaków, ja kupiłam w H&m wersje z różem i 2gą brąz w groszki dla dziewczynek http://allegro.pl/hm-nowe-szalik-apaszka-2-szt-szary-granat-i2874604987.html coś takiego tylko w sklepie za 15zł, a nie aż tyle. I były też fajne dla chłopaków np. czarne i że niby z muszką - słodkie.(Jakbym miała synusia to bym mu kupiła..)
 
Ostatnia edycja:
U nas siateczka też się sprawdza, ale przez pierwsze 5 minut, później już są nerwy, że nie da się tego jabłka jeść szybciej :-)
Cierpliwość to moje słoneczko ma wyraznie po mamusi ;-)
 
reklama
Do góry