reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2016' rozpoczęty przez *Venicee*, 5 Styczeń 2016.

1. *Venicee*

*Venicee* Fanka BB :)

Wózki,ubranka ,sprzęty -które są niezbędne dla naszych pociech :D

edit: dodałabym do tego tematu jeszcze co my lipcówki polecamy :) sa w grupie mamy mniej i bardziej doświadczone, więc wzajemnie możemy sobie ulepszyć nasz błogosławiony stan.
    fazerkamm

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 Styczeń 2016
  2. *Venicee*

hmmm ...napisałam post i skasowałam.No super.
    od nowa...
    Ja jestem na xlanderem -bardzo solidny,choć cięzki....
    Podoba mi się seria xq
    I seria PULSE
    ale też fajny jest
    abc design lupo

Ostatnia edycja: 5 Styczeń 2016
  3. reklama
  4. Lila

Lila Fanka BB :)

Fajny, bardzo ładny. A to oparcie nie jest tekturowe? Ja miałam taki wózek, ładny z zewnątrz, ale to oparcie to przegięli, kurcze nie pamiętam nazwy...:/ Oczywiście kupując nie wiedziałam, że takie badziewne oparcie :/

5. *Venicee*

W którym Lila? bo w xlanderze napewno nie .

6. Lila

Muszę na zdjęcia spojrzeć, bo nie pamiętam. To nie xlander.

7. Lila

O! Pamiętam! Coneco!!!!!!

8. wmazur1988

wmazur1988 Fanka BB :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1452017852.832118.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1452017866.686386.jpg mi sie podobają cosatto

9. malinka1984

malinka1984 Fanka BB :)

Ja gondolę miałam używaną Mutsy 4 Rider. Fajny, wysoki wózek. Na minus ciężki bo koła pompowane chciałam. Teraz jakbym wybierała bardziej patrzylabym na wagę. Uzywalismy krótko bo koło 5-6 miesiąca młody chciał już oglądać świat i darl się w gondoli. Kupiliśmy spacerówkę baby design Sprint i jesteśmy zadowoleni. Może tylko wkładka jest w nim nie najlepsza bo dziecko od niej się poci

Teraz chyba będę kupować wózek rok po roku.

10. reklama
  11. panna_migotka

panna_migotka Mama Igusi/Majowe Mamy'08

A może ma któraś wózek, do którego pasuje fotelik Maxi Cosi? Mam właśnie taki fotelik i chciałam kupić wózek 2w1 (głęboki + spacerówka), żeby miał ten adapter do Maxi Cosi.

12. malinka1984

malinka1984 Fanka BB :)

Panna Migotka, mój Mutsy miał adaptery do maxi cosi ale nie wiem ile chcesz wydać bo to wózek ze średniej półki cenowej. Gdzieś między baby design a emmaljunga :)

Poleć forum