reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

*Venicee*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Październik 2006
Postów
1 539
Miasto
Kraków
Wózki,ubranka ,sprzęty -które są niezbędne dla naszych pociech :D


edit: dodałabym do tego tematu jeszcze co my lipcówki polecamy :) sa w grupie mamy mniej i bardziej doświadczone, więc wzajemnie możemy sobie ulepszyć nasz błogosławiony stan.
fazerkamm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hmmm ...napisałam post i skasowałam.No super.
od nowa...
Ja jestem na xlanderem -bardzo solidny,choć cięzki....
Podoba mi się seria xq
17.jpg

I seria PULSE
2094kolor_Blue.jpg

ale też fajny jest
abc design lupo
LUPO%202014%20TECHNICZNE6.JPG
 
Ostatnia edycja:
Fajny, bardzo ładny. A to oparcie nie jest tekturowe? Ja miałam taki wózek, ładny z zewnątrz, ale to oparcie to przegięli, kurcze nie pamiętam nazwy...:/ Oczywiście kupując nie wiedziałam, że takie badziewne oparcie :/
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1452017852.832118.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1452017866.686386.jpg
mi sie podobają cosatto [emoji4]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1452017852.832118.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1452017852.832118.jpg
    57,4 KB · Wyświetleń: 3 640
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1452017866.686386.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1452017866.686386.jpg
    47,6 KB · Wyświetleń: 3 653
Ja gondolę miałam używaną Mutsy 4 Rider. Fajny, wysoki wózek. Na minus ciężki bo koła pompowane chciałam. Teraz jakbym wybierała bardziej patrzylabym na wagę. Uzywalismy krótko bo koło 5-6 miesiąca młody chciał już oglądać świat i darl się w gondoli. Kupiliśmy spacerówkę baby design Sprint i jesteśmy zadowoleni. Może tylko wkładka jest w nim nie najlepsza bo dziecko od niej się poci

Teraz chyba będę kupować wózek rok po roku.
 
A może ma któraś wózek, do którego pasuje fotelik Maxi Cosi? Mam właśnie taki fotelik i chciałam kupić wózek 2w1 (głęboki + spacerówka), żeby miał ten adapter do Maxi Cosi.
 
reklama
Panna Migotka, mój Mutsy miał adaptery do maxi cosi ale nie wiem ile chcesz wydać bo to wózek ze średniej półki cenowej. Gdzieś między baby design a emmaljunga :)
 
Do góry