reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Ja miałam przy Młodszym bugaboo cameleona 3, potem stokke scoot v2, a teraz już jeździmy elodie details graphic grace:) ja mam świra na pkt wózków. Teraz już zamówiliśmy bugaboo donkey w wersji rok po roku :) cena powala, ale mąż też kocha wóziole ;)
 
reklama
a mi się ten podoba
wózek biel granat.jpg

róż bordo.jpg
 

Załączniki

  • wózek biel granat.jpg
    wózek biel granat.jpg
    77,4 KB · Wyświetleń: 1 025
  • róż bordo.jpg
    róż bordo.jpg
    95,9 KB · Wyświetleń: 1 043
Doris a co to za model?
Foteliki max cosi pasują do wielu wózków /no adaptery muszą byc !/ do xlandera mi podchodził ...
 
Ja znalazłam taki wózek, ale nie bardzo wiem, na co zwracać uwagę przy zakupie. Powiem szczerze, że chciałabym fajny wózek, ale za niewygórowaną cenę, bo więcej dzieci nie planuję.
 
Fajnie, że jest ten wątek. Z racji tego, ze to moja pierwsza ciąża to jestem totalnie zielona a wózek to jednak ważna rzecz i warto kupić porządny...
 
reklama
Do góry