reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
ja mam bezdotykowy apteo care+, ma opcję przełączania sprawdzania temp. człowieka lub tzw innych, czyli temp w domu czy mleka. Przetestowałam zgodnośc z rtęciowym (mam jeszcze takiego dinozaura w domu :) ) i elektronicznym zwykłym i pokazuje b. dobrze. Kupiony w aptece coś ponad 100 zł.
 
A od kiedy mniej więcej taka mata jest dobra? Od którego miesiąca?
To chyba zależy od dziecka a nie miesiąca :) Mój już się nią interesuje a najbardziej lub mówić do siebie w lustereczku tam zamieszczonym i maltretować marakasa:) DSC_0388 (640x360).jpg DSC_0386 (640x360).jpg
 

Załączniki

  • DSC_0388 (640x360).jpg
    DSC_0388 (640x360).jpg
    86,2 KB · Wyświetleń: 221
  • DSC_0386 (640x360).jpg
    DSC_0386 (640x360).jpg
    81,3 KB · Wyświetleń: 210
chyba zdecyduje się na microlife nc 150, podobno się sprawdza :)
Powiem Ci ze ja go mam i nie uważam żeby był wybitnie najlepszy. Chyba jest przereklamowany.
Malutki jak był chory to dziwnie mierzył mi temp. raz miał 38 za chwilę 37 ...
Czyli jak wszystko elektryczne.


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie na Mikołajki są jakieś drobne prezenty, żeby tylko widziały, że Mikołaj był, zjadł ciastko, wypił mleko, upaprał buciorami parapet i odebrał listy zostawiając coś małego obok łóżek poważniejsze są na wigilię:) dziewczyny są już duże w Mikołaja nie wierzą ale tradycyjnie zostwiają mu ciastka i mleko:)
 
A kto u was zostawia prezenty pod choinką? Aniołek, Gwiazdorek, Mikołaj a może po prostu na gwiazdkę. U mnie w domu mówiliśmy pod choinkę albo na gwiazdkę w sumie nie rozważaliśmy tak tego natomiast u męża w domu przychodzi Aniołek z prezentami. Trochę było kłótni o to ale w ostateczności został ten Aniołek. Pod choinkę dajemy większe prezenty a w Mikołaja mniejsze.
 
reklama
Ja jeszcze nie zdecydowalam jak to u nas bedzie. Na razie synek jest malutki to nawet nie ogarnalby o co chodzi z Mikolajem :) Na Swieta dostanie swoj pokoik i lozeczko.
 
Do góry